BUDZIMY EMOCJE Z ZIMOWEGO SNU – NIECODZIENNA PROMOCJA WIOSENNEJ RAMÓWKI CANAL+

pt 19 marca 2010

Z okazji pierwszego dnia wiosny CANAL+ przygotował niecodzienną promocję swojej ramówki na najbliższe miesiące. Stacja przeprowadzi akcję happeningową pod hasłem „Budzimy emocje z zimowego snu”. Głównym elementem akcji będzie dystrybucja w Warszawie gazetki „CANAL+ NEWS”, prezentującej hity wiosennej ramówki. Pod tym samym hasłem realizowana jest także kampania reklamowa w warszawskim metrze.

W pierwszych dniach wiosny, 21 i 22 marca, CANAL+ będzie budzić emocje z zimowego snu. Stacja przygotowała niecodzienną akcję promocyjną skierowaną do mieszkańców stolicy oraz do dziennikarzy warszawskich i regionalnych redakcji zainteresowanych tematyką telewizyjną. Celem działań jest promocja hitów wiosennej ramówki CANAL+, a także budowanie wizerunku marki jako stacji z wyjątkową ofertą programową: z najlepszymi filmami prosto z kin, premierowymi serialami, relacjami z najważniejszych imprez filmowych, a także emocjonującymi rozgrywkami sportowymi pokazywanymi na żywo w wyjątkowej oprawie telewizyjnej.Na potrzeby akcji została przygotowana 12-stronicowa gazetka „CANAL+ NEWS”, prezentująca wybrane elementy wiosennej oferty stacji w formie ciekawych artykułów. Czytelnicy znajdą w niej m.in. rubryki z kraju i ze świata, a w nich zapowiedzi najciekawszych polskich i zagranicznych premier (np. „Wojna polsko-ruska”, „Rewers”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Walc z Baszirem”), wywiad z Pelelope Cruz, rubryki kryminalną czy społeczną, w których prezentowane są premiery detektywistyczne, sensacyjne i obyczajowe, a także rozmowy o festiwalach filmowych w Cannes i Gdyni, felietony i przegląd najważniejszych wydarzeń sportowych pokazywanych w CANAL+.Wydawnictwo będzie dystrybuowane 21 i 22 marca wśród warszawiaków. Bezpłatny biuletyn będzie rozdawany m.in. na wybranych stacjach metra, w okolicach Rotundy, Dworca Centralnego, ronda de Gaulle’a, Placu Politechniki i Placu Konstytucji, na Krakowskim Przedmieściu i Nowym Świecie, na Polach Mokotowskich i w okolicach Łazienek Królewskich, przed UW i SGH czy też przed warszawskimi siedzibami wybranych wydawnictw prasowych. Wydawnictwo będzie też dostępne w wybranych warszawskich kawiarniach i na stoiskach CYFRY+ w centrach handlowych.Akcji happeningowej 22 marca będzie towarzyszyć kampania reklamowa w warszawskim metrze, również pod hasłem „Budzimy emocje z zimowego snu”. Na ekranach w wagonach metra (City Info) oraz na peronach (Infoscreen) będą emitowane dwa 15-sekundowe spoty, promujące filmową i sportową ofertę CANAL+.Koncepcję akcji happeningowej przygotowała agencja Pi-aR+, która opracowała także we współpracy z grafikami CANAL+ gazetkę. Realizację happeningu powierzono agencji Endorfina Events. Spoty na potrzeby kampanii marketingowej w metrze przygotował zespół autopromocji CANAL+, mediaplan opracował dom mediowy MPG.
CANAL+ to płatna telewizja typu premium obecna w Polsce od 1995 roku, a kino jest jednym z jej filarów programowych. Stacja prezentuje rocznie ponad 400 premier filmowych, których 90 procent stanowią tytuły niepokazywane wcześniej w żadnej polskiej telewizji. CANAL+ jako jedyna telewizja niezmiennie od lat gwarantuje widzom premierę filmową każdego dnia. Tak bogatą ofertę pozwoliły stworzyć umowy z czołowymi hollywoodzkimi studiami, takimi jak Universal Studios czy 20th Century Fox oraz współpraca z wieloma dystrybutorami niezależnymi. CANAL+ prezentuje pełną panoramę kina. Oprócz hollywoodzkich hitów stałe miejsce w ofercie ma kino europejskie i polskie, a także obrazy twórców z najbardziej odległych zakątków świata. CANAL+ na bieżąco śledzi także najważniejsze wydarzenia związane z kinem, takie jak wręczenie Oscarów, Złotych Globów, Noc Cezarów czy MFF w Cannes, a ponadto towarzyszy polskim twórcom na rodzimych festiwalach, będąc m.in. od wielu lat współorganizatorem najważniejszej imprezy środowiska filmowego w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.CANAL+ Sport to przede wszystkim relacje „na żywo” w najwyższej jakości. Profesjonalne transmisje wydarzeń sportowych stały się wizytówką CANAL+ i wpłynęły na podwyższenie standardów relacji telewizyjnych w Polsce. Stacja posiada prawa do pokazywania wszystkich meczów polskiej ekstraklasy piłkarskiej oraz relacjonowania rozgrywek czterech najlepszych lig europejskich: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Transmitowane są także spotkania najsilniejszej koszykarskiej ligi świata NBA, a także zmagania w ramach Euroligi. Miłośnicy „czarnego sportu” mogą pasjonować się rywalizacją zawodników startujących w żużlowym cyklu Grand Prix oraz Drużynowym Pucharze Świata. Stacja ma też prawa do prezentowania Pucharu Sześciu Narodów w rugby oraz licznych gal bokserskich. Na antenie goszczą także prestiżowe zawody jeździeckie. Duża część wydarzeń prezentowanych jest w technologii High Definition na antenie CANAL+ Sport HD. Ofertę wzbogacają transmisje w CANAL+ Sport2. Niedawno zostało uruchomione nowe studio telewizyjne, w którym są realizowane programy sportowe stacji m.in. Liga+, Liga+ Extra i Sport+ Extra.POLECANE

 

Supernova

WT / 27 PAŹDZIERNIKA / 00:45 / CANAL+ PREMIUM
 

Obywatel Jones

CZ / 29 PAŹDZIERNIKA / 22:50 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

SO / 31 PAŹDZIERNIKA / 22:50 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 30 PAŹDZIERNIKA / 00:20 / CANAL+ PREMIUM