CANAL+ DEMENTUJE INFORMACJE GAZETY WYBORCZEJ

cz 16 stycznia 2003

CANAL+ stanowczo dementuje kuriozalne i bezpodstawne pogłoski, które ukazały się w dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej, o rzekomej zmianie warunków współpracy z PZPN.

Oświadczamy, że porozumienie zawarte z PZPN w sierpniu ub. roku jest ważne, a zobowiązania obu stron są wiążące - do czasu wygaśnięcia umowy w 2005 roku. Co więcej, stacja w ostatnim czasie współpracuje z PZPN jeszcze bliżej, a efekty tej współpracy są widoczne na antenie CANAL+ - stacja oferuje swoim Abonentom jeszcze więcej relacji ze wszystkich najważniejszych wydarzeń ligowych w naszym kraju. Od marca kibiców czekają średnio trzy bezpośrednie relacje z każdej kolejki ekstraklasy, wszystkie pozostałe mecze będą pokazywane w "Klubie Kibica", zaś opinie i komentarze - w cenionych autorskich magazynach "Liga+" i "Liga+Extra".


Natomiast 2 marca PZPN i CANAL+ zapraszają na czwartą już edycję Piłkarskich Oscarów, która zainauguruje rundę wiosenną sezonu 2002/2003.Przypomnijmy, że piłka nożna jest podstawowym składnikiem oferty sportowej CANAL+, której relacje są wysoko cenione przez Abonentów.

Promocja rodzimego futbolu jest wpisana w politykę programową stacji - i to się z pewnością nie zmieni.

POLECANE

 

Supernova

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:05 / CANAL+ FAMILY
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

ŚR / 7 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM