CANAL+ DISCOVERY W NOWEJ PRODUKCJI Z POLSKIMI EMIGRANTAMI POKAZUJE, ŻE „SUKCES NIE ZNA GRANIC”

pt 12 sierpnia 2016

Kambodża, Tajlandia, Gruzja, Hiszpania, USA – to tylko kilka z miejsc,
w których kamera CANAL+ DISCOVERY odwiedziła polskich emigrantów. Losy odważnych Polaków, którzy odnaleźli szczęście poza granicami kraju będzie można śledzić w serii „Sukces nie zna granic” już od 29 sierpnia o godz. 21.00.

Sukces nie zna granic

Najnowsza produkcja CANAL+ DISCOVERY przedstawia serię inspirujących spotkań z Polakami, którzy postawili wszystko na jedną kartę i udowodnili, że życie emigranta może być pełne sukcesów. Przedstawione w programie historie udowodnią jednak, że nie ma jednej, słusznej definicji szczęścia, a dla każdego z bohaterów znaczy ona coś zupełnie innego. Widzowie będą mogli poznać bliżej sylwetki niezwykłych rodaków w trakcie oglądania dziesięciu odcinków, emitowanych na antenie stacji w poniedziałki o godz. 21.00.Program prowadzi dziennikarz telewizyjny i radiowy Tomasz Kin. W serii „Sukces nie zna granic” przedstawi m.in. historię prezesa dwóch spółek tworzących aplikacje mobilne w Tajlandii, założycieli „Secret Paradise Resort” w Kambodży oraz właściciela prestiżowej szkoły teatralnej i teatru w Madrycie. Widzowie prześledzą również kariery hiszpańskiej tancerki flamenco z Wrocławia, koncertującej po całym świecie skrzypaczki mieszkającej w Wielkiej Brytanii czy DJ-ki z Czech. To jednak tylko niewielka część historii, które widzowie będą mieli szansę poznać w programie.Sukces nie zna granic

- Jako prowadzący czułem, że naprawdę coś odkrywam, rozmawiając z bohaterami o powodach ich wyjazdu i trudach emigracji. Zaprzyjaźniłem się z kilkoma i do dziś utrzymujemy kontakt. Każdy odcinek i kraj był inny. Trudno wskazać jeden ulubiony, bo gdy opuszczałem filipińskie Karaiby na Bantayan wydawało mi się, że nie przydarzy mi się nic lepszego niż połowy na morzu Visayan czy spotkanie z lokalnym szamanem. Wszystko do czasu, gdy nie zasiadłem na widowni sali koncertowej królewskiego konserwatorium w Leeds, czy kiedy mogłem pobawić się z robotami w towarzystwie doktorantów University Of Southern California. Widziałem na własne oczy, co znaczy w świecie być Polakiem. Ukułem nawet powiedzonko, że najlepsze cechy ujawniają się w nas po wyjeździe z kraju – mówi Tomasz Kin.Bohaterowie programu „Sukces nie zna granic” opowiedzą o początkach swojej kariery, przeszkodach, które napotykali na swojej drodze, porażkach i zwycięstwach, ciężkiej pracy oraz ciągłym podwyższaniu poprzeczki. Okaże się, że wpływ na podjęcie decyzji o emigracji miały czasem tak drobne z pozoru rzeczy jak fascynacja książkami Cejrowskiego czy zauroczenie hiszpańską aktorką. O niełatwych początkach, które nijak nie przypominały marzeń bohaterów, opowiedzą również bliscy, znajomi i współpracownicy emigrantów, którzy wspierali i dopingowali ich w najtrudniejszych chwilach.Producentem serii „Sukces nie zna granic” jest DISCOVERY NETWORKS.

POLECANE

 

Król złodziei

SO / 8 SIERPNIA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Maiden

ND / 9 SIERPNIA / 13:30 / CANAL+ DOKUMENT