CANAL+ MULTIPLEX W OFERCIE TELEWIZJI KABLOWEJ AUTOCOM

pt 23 lipca 2004

W lipcu br. AUTOCOM wprowadził do oferty programowej CANAL+ Multiplex - usługę, na którą składają się trzy kanały: CANAL+, CANAL+ Film oraz CANAL+ Sport.

CANAL+ Multiplex należy do grupy programów Premium. Abonent chcąc skorzystać z oferty musi przede wszystkim posiadać pełen pakiet telewizji kablowej Multicom.CANAL+ Multiplex to sieć płatnej telewizji w Europie posiada blisko 14 mln. abonentów w 11 krajach. W Polsce dostępna jest od 1995 roku. Program jest odbierany w sieciach telewizji kablowej oraz na platformie Cyfra+. Canal+ posiada umowy na wyłączność z czołowymi studiami filmowymi (Paramount, Universal, Fox, Dreamworks) oraz wyłączność na wszystkie mecze ligi polskiej. Posiada dodatkowo prawa do transmisji z meczy ligi angielskiej, włoskiej, francuskiej i hiszpańskiej. CANAL+ Multiplex jest usługą, na którą składają się CANAL+, CANAL+ Film oraz CANAL+ Sport. W CANAL+ Multiplex wszystkie filmy i wydarzenia pokazywane są na trzech odrębnych kanałach, różniących się od siebie porą emisji poszczególnych programów. Abonent ma możliwość obejrzenia wybranych przez siebie propozycji programowych w dogodnym dla siebie czasie. CANAL+ w swej ofercie programowej najwięcej miejsca poświęca filmom fabularnym oraz wydarzeniom sportowym. Ofertę programową uzupełniają m.in. premierowe seriale, filmy dokumentalne, programy muzyczne i dla dzieci. Filmy oferowane przez stację to przede wszystkim najnowsze, nieemitowane wcześniej w telewizji produkcje czołowych wytwórni amerykańskich, wysokiej klasy kino europejskie, ciekawe propozycje rodzimej kinematografii i ambitne kino niezależne. Oferta sportowa CANAL+ to głównie relacje na żywo i na wyłączność. Wśród propozycji programowych abonent znajdzie m.in. mecze I Ligi piłki nożnej, relacje ze spotkań czołowych lig europejskich: angielskiej, włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej, mecze i magazyny NBA oraz WNBA, a także rozgrywki z cyklu Grand Prix na żużlu, boks oraz futbol amerykański.Standardowa oferta Canal+ Multiplex w AUTOCOM to umowa na czas nieokreślony.

Koszt tej oferty to:

Aktywacja 39,00 zł,

Abonament miesięczny 39,00 zł.Oferta promocyjna to umowa na minimum 6 miesięcy. Koszt:

Aktywacja 9,90 zł,

Abonament miesięczny 29,00 zł.

Po zakończeniu okresu promocyjnego abonament będzie kosztował 39 zł.Telewizja Kablowa Autocom powstała w 1990 roku. AUTOCOM jest częścią wiodącej grupy telekomunikacyjnej Aster City Cable Holding, której udziałowcami są trzy fundusze inwestycyjne: Hicks Muse Tate & Furst Limited, Emerging Markets Partnership i Argus Capital Partners. Jako operator telekomunikacyjny Autocom ma silną pozycję na lokalnym rynku krakowskim. Dziś firma posiada blisko 60 tys. abonentów telewizji kablowej z coraz dynamiczniej rosnącą liczbą klientów korzystających z szerokopasmowego dostępu do Internetu (ponad 6 000 abonentów). Programy oferowane przez AUTOCOM codziennie ogląda około 200 000 mieszkańców Krakowa. Poza działalnością w obszarze klientów indywidualnych, AUTOCOM posiada również doświadczenie w obsłudze instytucji i klientów biznesowych. Więcej informacji o firmie można uzyskać na stronie www.autocom.pl.


POLECANE

 

Supernova

PT / 25 WRZEŚNIA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

PT / 25 WRZEŚNIA / 22:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM