CANAL+ na urodziny odkoduje premiery seriali "Piraci 4" i "Midnight Sun"

cz 9 marca 2017

Marzec to czas urodzin polskiego CANAL+. W tym roku już 22. Z tej okazji stacja przygotowała prezent. Premierowy odcinek IV sezonu "Piratów" oraz dwa premierowe odcinki "Midnight Sun" dostępne będą w ramach odkodowanego pasma w nc+ (dla wszystkich abonentów nc+) oraz w wybranych sieciach kablowych.

Śmierć czy wieczna chwała? Do CANAL+ wracają "Piraci" z czwartym sezonem. Fabuła serialu nagrodzonego dwiema statuetkami Emmy jest luźno oparta na motywach powieści "Złoto z Porto Bello", prequelu kultowej "Wyspy skarbów" autorstwa Roberta Louisa Stevensona. Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Toby'ego Stephensa ("Jane Eyre", "Śmierć nadejdzie jutro") i znanego z "Sagi Wikingów" Toma Hoppera.

Czaszki setek brytyjskich żołnierzy poległych w walce spoczywają w poszyciu dżungli. Królewska Flota zostaje zmuszona do odwrotu. Indie Zachodnie stają się terenem najbardziej krwawych walk w historii. Nassau zamienia się w twierdzę nie do zdobycia, a Kapitan Flint staje na czele ogromnej floty. W 4. sezonie "Piratów" pora na decydujące starcie, które na zawsze określi porządek spływającego krwią świata. Kogo czeka śmierć, a kogo wieczna chwała?

Piraci 4

Czwarty sezon serialu "Piraci" w każdy czwartek o godz. 21:00 na antenie CANAL+. Pierwszy odcinek odkodowany dla wszystkich abonentów nc+ oraz u wybranych operatorów TV kablowej.

Także w marcu na antenie CANAL+ zagości francusko-szwedzki serial kryminalny "Midnight Sun". Dzieło pomysłodawców "Mostu nad Sundem" otrzymało Nagrodę Publiczności na festiwalu Series Mania 2016. Kahina Zadi (Leila Bekhi znana z takich filmów jak "Prorok" czy "Wszystko co się świeci") pracuje we francuskiej policji jako oficer śledczy. Jej zadaniem będzie rozwiązanie zagadki brutalnego morderstwa, którego ofiarą padł francuski obywatel przebywający na terenie Szwecji. Policjantka udaje się na miejsce zbrodni do Kiruny, małego miasteczka na północy Skandynawii. Tam dowiaduje się, że będzie pracowała z niejakim Andersem (Gustaf Hammarsten, którego można było oglądać m.in. w "Bruno" i "Dziewczynie z tatuażem"), szwedzkim śledczym oraz członkiem lapońskiego, tajemniczego plemienia Sami. Razem odkryją, że zbrodnia, której ofiarą padł francuski obywatel, jest tylko jedną z wielu.

Midnight Sun

Serial "Midnight Sun" w każdy piątek o godz. 21:00 na antenie CANAL+. Dwa pierwsze odcinki odkodowane dla wszystkich abonentów nc+ oraz u wybranych operatorów TV kablowej.

Dodatkowo w niedzielę, 26 marca, serial "Medyceusze - władcy Florencji" z Dustinem Hoffmanem i Richardem Maddenem w rolach głównych, zostanie udostępniony w całości w paśmie odkodowanym dla abonentów nc+. Tylko w CANAL+ SERIALE.

POLECANE

 

Supernova

ŚR / 21 PAŹDZIERNIKA / 22:55 / CANAL+ PREMIUM
 

Obywatel Jones

ND / 25 PAŹDZIERNIKA / 20:00 / CANAL+ DOKUMENT
 

John Wick 3

SO / 31 PAŹDZIERNIKA / 22:50 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 30 PAŹDZIERNIKA / 00:20 / CANAL+ PREMIUM