CANAL+ PATRONEM MEDIALNYM 12. EDYCJI FESTIWALU T-MOBILE NOWE HORYZONTY

pn 16 lipca 2012

CANAL+ objął patronat medialny nad 12. Międzynarodowym Festiwalem Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty odbywającym się we Wrocławiu w dniach 19-29 lipca.

„CANAL+ związany jest z Festiwalem T-Mobile Nowe Horyzonty już od 12 lat. Jego profil konsekwentnie wpisuje się w nasz sposób myślenia o kinie, wspierania, tworzenia i promowania obrazów niekonwencjonalnych, filmów poszukujących nowego języka, ciekawej formy, tematów nierzadko pomijanych w produkcjach głównego nurtu” – mówi Beata Mońka, Prezes Zarządu Spółki CANAL+ Cyfrowy.Tradycyjnie, jak co roku, festiwalowe wydarzenia pokaże na antenie CANAL+ zespół „Aktualności Filmowych”, współprowadzony przez Agnieszkę Egeman i Kubę Mikurdę, którego kamery są zawsze wszędzie tam, gdzie toczą się najważniejsze wydarzenia dla polskiego i światowego kina.
Relację z festiwalu i wywiady z najważniejszymi gośćmi festiwalowymi stacja pokaże 8 sierpnia br. o godz. 16.30 w „Aktualnościach Filmowych - Nowe Horyzonty 2012”.
Specjalnie dla abonentów CYFRY+ posiadających dostęp do CANAL+ w pakiecie lub opcji dodatkowej, stacja zorganizowała konkurs, w którym do wygrania były zaproszenia na wybrane festiwalowe pokazy filmowe.O FESTIWALU CZYTAJ WIĘCEJ NA STRONIE WWW.CANALPLUS.PL/FILM

POLECANE

 

Parasite

PN / 25 MAJA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Ból i blask

PN / 25 MAJA / 22:35 / CANAL+ PREMIUM
 

Legiony

ND / 31 MAJA / 21:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Maiden

ŚR / 27 MAJA / 21:50 / CANAL+ DOKUMENT