CANAL+ W TOWARZYSTWIE FILMOWCÓW CELEBRUJE GALĘ OSCARÓW®

wt 1 marca 2016

CANAL+ zorganizował wyjątkowe spotkanie oscarowe dla środowiska filmowego. W gwiazdorskim wieczorze wzięło udział blisko 150 osób, w tym reżyserzy, aktorzy, scenarzyści, scenografowie, kostiumografowie, kompozytorzy, menadżerowie instytucji wspierających polską kinematografię oraz przedstawiciele showbiznesu. Gwiazdorski wieczór w siedzibie platformy nc+ w Warszawie był preludium do Gali Oscarowej, którą na żywo można było oglądać wyłącznie na antenie CANAL+.

Oscary 2016

- To dla nas olbrzymi zaszczyt, że tak wielu przyjaciół CANAL+, osób niezwykle istotnych dla świata filmu i telewizji w Polsce, zaszczyciło nas swoją obecnością podczas „Gwiazdorskiego Wieczoru”. Nie ma lepszej okazji do spotkania się w takim gronie, jak rozdanie Oscarów. Emocje towarzyszyły nam do samego rana. Dobre kino tkwi w naszym DNA. Od wielu lat wspieramy polską kinematografię. W zeszłym roku koprodukowana przez nas „Ida” zdobyła Oscara, a w tym roku zaprezentujemy najbardziej oczekiwany serial kryminalny 2016 – „Belfer” – powiedziała Paulina Smaszcz-Kurzajewska, rzecznik prasowy platformy nc+


CANAL+, jako jedyna telewizja w Polsce, przeprowadziła transmisję 88. gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®. Ze „Studia oscarowego” w CANAL+ uroczystość śledzili i komentowali: krytyk filmowy Błażej Hrapkowicz oraz aktorka, dziennikarka i wielbicielka filmu Anna Wendzikowska. Do pary prowadzącej studio dołączył Michał Walkiewicz, redaktor naczelny portalu Filmweb.pl.


CANAL+ zaprasza na skróconą relację z Gali Oscarowej we wtorek, 1 marca, o 21:00 tylko w CANAL+. Będą mogli ją obejrzeć wszyscy abonenci nc+ oraz użytkownicy usługi CANAL+ VOD, która dzięki aplikacji nc+ GO jest dostępna dla subskrybentów CANAL+ m.in. poprzez dekodery podłączone do internetu oraz urządzenia mobilne.


OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ Z "GWIAZDORSKIEGO WIECZORU"

POLECANE

 

Supernova

PT / 25 WRZEŚNIA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

PT / 25 WRZEŚNIA / 22:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM