Ekstraserial i Ekstraklasa dla wszystkich. CANAL+ w weekend 1-2 października z odkodowanym sygnałem

wt 27 września 2016

Już w niedzielę 2 października w CANAL+ premiera serialu kryminalnego „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli tytułowej. Z tej okazji CANAL+ w weekend 1 i 2 października, od godziny 15:00, odkoduje sygnał dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.W ramach odkodowanego sygnału CANAL+ pokaże dwa pierwsze odcinki serialu kryminalnego „Belfer”. Widzowie zobaczą też dwa mecze LOTTO Ekstraklasy oraz zawody najlepszych żużlowców świata w ramach Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu na Motoarenie. Będą także niespodzianki – premiery głośnych polskich filmów, emitowanych po raz pierwszy w telewizji.

Odkodowany sygnał dotyczy nie tylko platformy NC+, ale również operatorów sieci kablowych, m.in. UPC, MULTIMEDIA, VECTRA, INEA, NETIA, TOYA oraz wielu innych.

„Belfer” (2016, Polska) - serial kryminalny

Oryginalna produkcja CANAL+ z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Reżyseria: Łukasz Palkowski (Złote Lwy na FPFF w Gdyni 2014 za najlepszy film „Bogowie”), scenariusz: Jakub Żulczyk (powieść „Ślepnąc od świateł”) oraz dramatopisarka Monika Powalisz.

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam. W obsadzie oprócz Macieja Stuhra znaleźli się również: Magdalena Cielecka, Paweł Królikowski, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Łukasz Simlat, Katarzyna Dąbrowska oraz aktorzy młodego pokolenia: Józef Pawłowski, Mateusz Więcławek, Patryk Pniewski, Aleksandra Grabowska i Paulina Szostak.

PREMIERA: CANAL+, niedziela, 2 października, godz. 21.30

POLECANE

 

Supernova

PT / 25 WRZEŚNIA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

PT / 25 WRZEŚNIA / 22:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM