Filmowe Boże Narodzenie w CANAL+

cz 12 grudnia 2019

Spędźcie te Święta rodzinnie z CANAL+. Przed nami telewizyjne premiery takich filmów jak "Planeta Singli 2", „Jak wytresować smoka” czy „Ocean ognia”. Wesołych, spokojnych i filmowych Świąt!


Grinch – 22 grudnia o 19:50

Każdego roku spokój Ktosiowa zaburza tylko jedno wydarzenie – celebracja świąt Bożego Narodzenia. Kiedy mieszkańcy Ktosiowa decydują, że tegoroczne święta będą obchodzone jeszcze bardziej hucznie, Grinch rozumie, że jedynym sposobem na zachowanie jego wymarzonego spokoju jest… kradzież świąt. Planuje nawet uprowadzenie św. Mikołaja.
Więcej o filmie >.


Przypływ wiary – 23 grudnia o 21:00

Nieprawdopodobna, lecz prawdziwa historia matczynej miłości, która pokonała niewyobrażalne przeszkody. Gdy adoptowany syn Joyce Smith, John, wpada do lodowatej wody na zamarzniętym jeziorze w Missouri, wszystko wydaje się stracone. John leży bez życia w szpitalu, ale Joyce nie poddaje się. Jej niezachwiana wiara porywa wszystkich dookoła do modlitwy za uzdrowienie Johna, mimo iż nauka jest bezsilna, a lekarze nie dają mu żadnych szans.
Więcej o filmie >.


Miłość jest wszystkim – 24 grudnia o 20:00

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.
Więcej o filmie >.


Ocean ognia – 24 grudnia o 22:10

Amerykański okręt dowodzony przez kapitana Joe Glassa (Gerard Butler) dociera do miejsca, w którym w nieznanych okolicznościach zatonęła rosyjska łódź podwodna. Badając kulisy katastrofy, kapitan odkrywa, że incydent nie był dziełem przypadku, ale precyzyjnie rozplanowanym aktem terroru.
Więcej o filmie >.


Pech to nie grzech – 25 grudnia o 20:00

Odnosząca sukcesy na polu zawodowym Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i w związku z tym nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia dość specyficznego zakładu. Jej przyjaciel i partner w interesach, Piotr (Mikołaj Roznerski) wraz ze swoją narzeczoną, Weroniką (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące w nikim się nie zakocha.
Więcej o filmie >.


Teraz albo nigdy – 25 grudnia o 21:30

Maya (Jennifer Lopez) jest świetna w swojej pracy, ale, pomimo tego, że od lat zabiega o awans, jej wymarzone stanowisko zawsze dostaje ktoś inny. Powodem zdaje się być brak odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak kobieta dostaje propozycję o pracy na stanowisku kierownika w wielkiej korporacji. Okazuje się, bliska osoba, bez jej wiedzy, zmodyfikowała jej CV w sieci tworząc jej zupełnie nową ekskluzywną przeszłość, w tym dyplom prestiżowej uczelni, wielkie branżowe sukcesy i międzynarodowe kontrakty.
Więcej o filmie >.


Jak wytresować smoka 3 – 26 grudnia o 19:00

Trzecia część animowanego przeboju dla całej rodziny. Tym razem rycerz Czkawka i smok Szczerbatek wyruszają na pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę do Ukrytego Świata. W tym samym czasie Szczerbatek odnajduje swoją drugą połówkę. Pierwsza smocza miłość mąci mu w głowie.
Więcej o filmie >.


Planeta Singli 2 – 26 grudnia o 21:00

Kontynuacja jednego z największych frekwencyjnych hitów polskiego kina ostatnich lat. Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander (Kamil Kula) – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, który jest przekonany, że nikt nie pasuje do niego bardziej niż nauczycielka muzyki.
Więcej o filmie >.

POLECANE

 

Parasite

WT / 26 MAJA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Ból i blask

ŚR / 27 MAJA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Legiony

ND / 31 MAJA / 21:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Maiden

ŚR / 27 MAJA / 21:50 / CANAL+ DOKUMENT