Kategoria: film

Filmowy sierpień pełen hitów w CANAL+

pn 9 lipca 2018

W sierpniu CANAL+ zaprosi swoich widzów na kino pełne zwrotów akcji. W programie znajdą się: mrożący krew w żyłach dreszczowiec („Porwany”), komedie z kryminalnym zacięciem („Kingsman: Złoty krąg” i „Bodyguard Zawodowiec”) oraz humor po francusku („Rodzina Tuche: Wolność, Równość, Rodzina”). Kinowe hity pierwszy raz w telewizji, tylko w CANAL+.

Serię sierpniowych hitów rozpocznie thriller "Porwany" ("Kidnap") z rewelacyjną rolą zdobywczyni Oscara® Halle Berry ("Czekając na wyrok"). Aktorka wciela się w postać matki, która zrobi wszystko, by uratować porwanego syna.

Nie ma mocniejszej i bardziej upartej heroiny, niż matka, której odbierze się dziecko. Jest wytrwała, bezkompromisowa i doskonale radziła sobie za kółkiem. I niech nikt nie waży się wyjeżdżać z "dziurami w scenariuszu", "logicznymi potknięciami". Jeżeli film da ci na te 90 minut emocji, które ostatni raz wykrzesała z ciebie wizyta w osiedlowej wypożyczalni, to inaczej niż ja tytułu ocenić nie możesz
PATRYK KARWOWSKI, PO NAPISACH

4-letni Frankie (Sage Correa) jest spełnieniem marzeń i oczkiem w głowie dla Kate McCoy (Halle Berry). Pewnego dnia, podczas zabawy w wesołym miasteczku, na oczach matki zamaskowani przestępcy uprowadzają chłopca. Przy zgłoszeniu porwania, szeryf pokazuje kobiecie tablicę zapełnioną zdjęciami zaginionych dzieci, dając do zrozumienia, że szanse na znalezienie chłopca są nikłe. Kate bez wahania bierze sprawy w swoje ręce i rusza w pościg za porywaczem.
PREMIERA W CANAL+: sobota, 4 sierpnia godz. 21:00

Potężną dawkę francuskiego humoru dostarczy komedia "Rodzina Tuche: Wolność, Równość, Rodzina" ("Les Tuche 3"). To trzecia część opowieści o pełnych niespodzianek przygodach Jeffa Tuche. W tytułowej roli znakomity francuski aktor Jean-Paul Rouve ("Dalida. Skazana na miłość"). Dwa lata po spełnieniu swojego "amerykańskiego snu", stęskniona za dawnym życiem rodzina Tuche wraca do kraju. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. Słynny ekspres TGV nie zatrzymuje się bowiem w ich rodzinnej wiosce Bouzolles. Poirytowany tym faktem Jeff, chcąc zmienić trasę pociągu i świat, decyduje się na radykalny ruch - kandydowanie w wyborach prezydenckich. Szybko udaje mu się zdobyć zaufanie wyborców i tym samym zostaje głową Republiki Francuskiej. Teraz cały kraj jest już tylko w jego rękach…
PREMIERA W CANAL+: sobota, 11 sierpnia, godz. 21:00

Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman i Salma Hayek – te nazwiska to filmowa pieczątka jakości produkcji "Bodyguard Zawodowiec" ("The Hitman's Bodyguard"). Ponadto, gdy akcja łączy się z doskonałym humorem, mamy gotowy przepis na kinowy sukces.

Otrzymujemy pełnokrwistą, zagraną z polotem, porywającą komedię sensacyjną, do której chce się wracać tak często, jak do filmów Donnera.
ANNA JÓZEFIAK, KLUB FILMOWY OBRAZ I DŹWIĘK

Kto jest najlepszym ochroniarzem na świecie? Odpowiedź jest prosta – Michael Bryce (Ryan Reynolds). Jego fani twierdzą, że pod czujnym okiem Bryce'a człowiek staje się nieśmiertelny, jednak tym razem pewne zadanie przerośnie nawet jego kompetencje. Gdy ochroniarz ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), pojawia się wiele komplikacji. Ich tropem rusza bowiem cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród…
PREMIERA W CANAL: sobota, 25 sierpnia godz. 21:00

Dobrą monetą dla fanów kina szpiegowskiego będzie kontynuacja przeboju "Kingsman: Tajne służby". W drugiej części filmu – "Kingsman: Złoty krąg" ("Kingsman: The Golden Circle") bohaterowie stają w obliczu nowego wyzwania. Gwarancją sukcesu jest hollywoodzka obsada: Colin Firth ("Geniusz"), Julianne Moore ("Plan Maggie"), Halle Berry ("Porwany"), a nawet grający samego siebie Elton John.

Niesłychanie udana kontynuacja, która oprócz dostarczenia nam całej masy fenomenalnej rozrywki na wysokim poziomie, nie boi się również poświęcić czasu na rozwinięcie swoich bohaterów.
PIOTR JAMROZIK, SILVER SCREEN

Kwatera tajnych służb Kingsman zostaje zrównana z ziemią, a los całego świata wisi na włosku. Zagraża mu demoniczna szefowa kartelu narkotykowego, Poppy Adams (Julianne Moore). Załamani sytuacją brytyjscy agenci odkrywają, że w USA istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długim i bogatym doświadczeniu. Członkowie obu jednostek postanawiają zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu i niebezpiecznemu wrogowi, który dąży do jednego - władzy nad światem.
PREMIERA W CANAL+: piątek, 31 sierpnia godz. 21:00

Wszystkie filmy można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto, w sierpniu w CANAL+ premierowe seriale. Już od czwartku, 2 sierpnia, pierwszy odcinek "Pikniku pod Wiszącą Skałą" ("Picnic at Hanging Rock") oraz "Il Cacciatore. Polowanie na mafię" (" Il Cacciatore").

POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

SO / 19 WRZEŚNIA / 02:00 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

ND / 20 WRZEŚNIA / 10:15 / CANAL+ PREMIUM