FLASH MOB SERIALU CANAL+ „KREW Z KRWI” PODCZAS 9. EDYCJI NOCY MUZEÓW W WARSZAWIE

pt 18 maja 2012

W nocy z 19/20 maja podczas 9. Edycji Nocy Muzeów w Warszawie, zaprezentowana zostanie mobilna wystawa fotosów z serialu CANAL+ „KREW Z KRWI”.


Wystawę fotosów będą mogli obejrzeć bezpłatnie w godz. 19.00-24.00 wszyscy uczestnicy nocy Muzeów. Mobilna ekspozycja będzie przemieszczała się na trasie:


Muzeum Narodowe (Al. Jerozolimskie) – Muzeum Fryderyka Chopina (ul. Okólnik 1)- Akademia Sztuk Pięknych (ul. Krakowskie Przedmieście)- Centrum Nauki Kopernik (Wybrzeże Kościuszkowskie)- Zamek Królewski (Plac Zamkowy) - Pałac Prezydencki (ul. Krakowskie Przedmieście).


Autorami fotografii dokumentujących pracę nad serialem są Robert Pałka i Wojtek Wojciechowski/Fotos-Art oraz Monika Szałek. To już druga wystawa fotosów z serialu CANAL+ „KREW Z KRWI”. Pierwsza zaprezentowana została w Gdyni, gdzie rozgrywa się akcja serialu, podczas 37. Gdynia Film Festival.


„KREW Z KRWI” to produkcja CANAL+ w reżyserii Xawerego Żuławskiego, z plejadą czołowych aktorów filmowych, telewizyjnych i teatralnych. W roli głównej występuje Agata Kulesza, a partnerują jej Aleksander Domogarov, Iza Kuna, Łukasz Simlat, Szymon Bobrowski i Mariusz Bonaszewski. Zdjęcia kręcono w Gdyni i w Warszawie. Serial można oglądać w CANAL+, CANAL+ FILM oraz w internecie poprzez serwis CYFRA+ ONLINE.


Serial „KREW Z KRWI” opowiada historię kobiety, która wskutek splotu zdarzeń rozpoczyna niebezpieczną grę z mafią. Główna bohaterka – Carmen jest córką mafijnego bossa i żoną przemytnika papierosów. Mimo to wiedzie życie z dala od kryminalnego półświatka i wychowuje trójkę dzieci. Jednak, gdy mąż ginie w zamachu, by chronić siebie i dzieci, musi wcielić się w rolę twardej kobiety interesów i stanąć na czele rodzinnego biznesu. Walczy o przetrwanie w świecie pełnym brutalności i zbrodni. Nie wie, komu zaufać, bo widoczna wcześniej granica między dobrem a złem zaczyna się zacierać.


POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

PN / 21 WRZEŚNIA / 07:45 / CANAL+ PREMIUM