INTERNETOWY SERWIS CANAL+ ZWYCIĘZCĄ W PRESTIŻOWYM KONKURSIE WEBSTARFESTIVAL

pt 9 grudnia 2011

8 grudnia w 6. edycji konkursu Webstarfestival internetowy serwis CANAL+ otrzymał aż dwie nagrody - Webstar od Akademii Internetowej oraz nagrodę Internautów.

Strona www.canalplus.pl uznana została przez Akademię Internetową za najlepszy serwis w kategorii „Wiadomości i media”. Tego samego zdania byli użytkownicy, którzy przeważającą większością głosów – 69,7% - przyznali CANAL+ nagrodę Internautów.


Trofea zdobyte w tym prestiżowym konkursie są dla nas niezwykle cenne i motywujące. Uznanie ze strony ekspertów jest bardzo ważne, ale szczególnie chcemy podziękować za nagrodę naszym użytkownikom – mówi Grzegorz Pawłowicz, Dyrektor Marketingu Abonenckiego spółki CANAL+ Cyfrowy Jesteśmy zawsze otwarci na opinie, sugestie i uwagi. Planujemy dalszy rozwój serwisu CANAL+, aby zapewnić naszym widzom jeszcze bardziej atrakcyjne treści związane z głównymi filarami stacji – najlepszym filmem i sportem – dodaje Pawłowicz.


Już teraz serwis CANAL+ to bardzo obszerne źródło informacji na temat filmu i sportu. Na stronie znajdują się liczne materiały multimedialne, m.in. trailery najlepszych filmów, nagrania z autorskich magazynów stacji czy ekskluzywne skróty meczów ligi angielskiej. Fani piłki nożnej mogą także śledzić blogi dziennikarzy sportowych CANAL+, m.in. Marcina Rosłonia, Rafała Dębińskiego, Rafała Nahornego i Tomasza Lipińskiego. Amatorzy dobrego kina znajdą tu blogi filmowe, prowadzone przez Jacka Rakowieckiego, redaktora naczelnego miesięcznika „Film" i Małgorzaty Sadowskiej, dziennikarki i recenzentki filmowej tygodnika „Wprost”. Aktualizowana codziennie sekcja newsów ze świata filmu i sportu, a także prowadzone w ramach serwisu fora internetowe pozwalają być na bieżąco wszystkim fanom dobrego kina oraz kibicom polskiego i zagranicznego sportu. Serwis CANAL+ należy do grupy serwisów CANAL+ Cyfrowego, wśród których znajdują się również korporacyjny serwis spółki, strony platformy CYFRA+ i serwisy produkowanych przez spółkę kanałów tematycznych: ale kino+, PLANETE+, kuchni+, DOMO+, MiniMini+, teleTOON+ i HYPER+.


Webstarfestival to prowadzony już od 6 lat konkurs, promujący najlepsze polskie strony www i reklamy internetowe. Konkurs nadzoruje Akademia Internetowa - grono profesjonalistów, składające się z laureatów dotychczasowych edycji Webstarfestival, przedstawicieli firm branży internetowej, mediów, przemysłu reklamowego, ludzi kultury i biznesu. W ramach Webstarfestivalu, kapituła konkursu (Akademia Internetowa) i Internauci przyznają niezależnie nagrody w 27 kategoriach. Serwisy internetowe oceniane są ze względu na zawartość, funkcjonalność, grafikę, strukturę, innowacyjność i prezencję wizerunkową.


POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

PN / 21 WRZEŚNIA / 07:45 / CANAL+ PREMIUM