Kategoria: hity

KRWAWE „TAŚMY WATYKANU” I INNE SIERPNIOWE HITY W CANAL+: OD KOMEDII „WYKOLEJONA”, PO „IDOLA” Z ALEM PACINO.

cz 21 lipca 2016

W sierpniu w CANAL+ najlepsze wakacyjne premiery filmowe.

Taśmy Watykanu

Dla fanów filmów grozy głośny horror „Taśmy Watykanu”. Dla koneserów najlepszych komedii aż dwie produkcje ze światowej czołówki: „Wykolejona” z Amy Schumer oraz „Idol” z popisową rolą Ala Pacino. Miłośnicy mocnych wrażeń znajdą dla siebie „Klucz do wieczności” – thriller reżysera hitu „Immortals. Bogowie i herosi”. Dla najmłodszych widzów CANAL+ przygotował telewizyjną premierę ekranizacji jednej z najpiękniejszych książek wszech czasów – „Mały Książę”. Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+.„Wykolejona” (Trainwreck, 2015, USA)
Złote Globy 2016 – nominacje w kategorii najlepsza aktorka (Amy Schumer) i najlepszy film


Premiera telewizyjna komedii twórcy filmów „Druhny”, „Wpadka” oraz „40-letni prawiczek”. W roli głównej gwiazda amerykańskiej sceny komediowej Amy Schumer, a towarzyszą jej Bill Hader („Chłopaki też płaczą”) i tegoroczna laureatka Oscara® za film „Pokój”, Brie Larson.Mistrz humoru Judd Apatow przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia praca marzeń i bogate życie towarzyskie. Ma znajomych i pieniądze. Niejedna chciałaby być na jej miejscu. A przynajmniej niejednej tak się wydaje. Zabawa na całego? Udawana. Życie osobiste? Katastrofa. Prawdziwa.W rolę tytułowej „Wykolejonej” wcieliła się Amy Schumer, stand-uperka i jedna z najpopularniejszych obecnie za Oceanem aktorek komediowych.

PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI: CANAL+, sobota, 06 sierpnia, 21:00„Idol” (Danny Collins, 2015, USA)
Złote Globy 2016 – nominacja w kategorii najlepszy aktor (Al Pacino)

Komedia pełna życia z Alem Pacino w roli głównej. W obsadzie również świetne aktorki: Annette Bening („American Beauty”) i Jenifer Garner („Daredevil”).Danny Collins (Al Pacino) był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny, a jedyne na co go stać, to odcinanie kuponów od swojej przebrzmiałej kariery wokalnej. Żyje chwilą, nadużywa wszystkiego, czego tylko można i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Jego podejście zmieni się, gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona. Postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę i porzuci dotychczasowy tryb życia, by w małym hoteliku pracować nad nowymi piosenkami i nie tylko.

PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI: CANAL+, niedziela, 7 sierpnia, godz. 21:00
„Klucz do wieczności” (Self/less, 2015, USA)

W pogoni za wieczną młodością. Thriller reżysera „Immortals. Bogowie i herosi” Tarsema Singha. W rolach głównych Ryan Reynolds („Głosy”, „Pogrzebany”) i laureat Oscara® sir Ben Kinsley („Gandhi”, „Wyspa Tajemnic”).

Wiekowy multimilioner (Ben Kinsley) dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny przenosi swoją świadomość do ciała zdrowego, młodego człowieka (Ryan Reynolds). Choć operacja przebiega pomyślnie, mężczyznę zaczynają nawiedzać koszmarne wspomnienia związane z tajemniczą przeszłością dawcy. Musi odkryć jego tożsamość i dowiedzieć się, dlaczego komuś tak bardzo zależy na jego śmierci.

PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI: CANAL+, niedziela, 14 sierpnia, godz. 21:00„Mały Książę” (The Little Prince, 2015, USA)

Film twórców animacji „Kung Fu Panda” to wysokobudżetowa i pięknie zrealizowana ekranizacja jednej z książek wszech czasów autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Historia niezwykłej przyjaźni, która urzeka niezależnie od wieku.Ponadczasowa, choć nieco zmodyfikowana, opowieść o małej dziewczynce, jej tajemniczym sąsiedzie Lotniku i Małym Księciu, którego oboje pokochali nad życie. Animacja zachowuje ducha oryginału i dostarcza niezapomnianych wzruszeń. Wygląd postaci z filmu – tytułowego Małego Księcia, Lisa, Róży i Żmii, które po raz pierwszy ożyły w kinowej animacji, oparty został na oryginalnych rysunkach samego pisarza. W oryginalnej obsadzie dubbingowej głosów postaciom użyczyli m.in.: Jeff Bridges, James Franco, Marion Cotillard, Rachel McAdams, Ricky Gervais, Benicio Del Toro i Paul Giamatti.

PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI: CANAL+, sobota, 20 sierpnia, godz. 18.30„Taśmy Watykanu” (The Vatican Tapes, 2015, USA)

Scenarzysta „Szybkich i wściekłych” odkrywa jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Watykanu – historię krwawych egzorcyzmów, które czarnymi zgłoskami zapisały się w kościelnych kronikach opętania.27-letnia Angela Holme (Olivia Taylor Dudley) w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano (Michael Peña), zaczyna badać jej przypadek i dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania. Bezradny w konfrontacji z siłą nieczystą, zwraca się o pomoc do Watykanu. Stolica Apostolska wysyła doświadczonych egzorcystów. Duchowni nie wiedzą jednak, że przyjdzie im zmierzyć się ze starożytnym demonem, którego szatańskie moce wykraczają poza wszystko, z czym dotychczas mieli do czynienia.

PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI: CANAL+, piątek, 26 sierpnia, 21:00
SIERPNIOWE HITY CANAL+

„Wykolejona” – CANAL+, sobota 6 sierpnia, godz. 21:00

„Idol” – CANAL+, niedziela, 7 sierpnia, godz. 21:00

„Klucz do wieczności” – CANAL+, niedziela, 14 sierpnia, godz. 21:00

„Mały książe” – CANAL+, sobota, 20 sierpnia, godz. 18.30

„Taśmy Watykanu” – CANAL+, piątek, 26 sierpnia, 21:00

POLECANE

 

Supernova

PT / 25 WRZEŚNIA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

PT / 25 WRZEŚNIA / 22:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM