Lady Gaga w duecie z Tonym Bennettem oraz Bryan Adams – koncerty w otwartym oknie na 20. urodziny CANAL+

pn 16 marca 2015

CANAL+ zaprasza na koncerty „Tony Bennett & Lady Gaga. Cheek To Cheek Live!” oraz „Bryan Adams. In Concert”, które zostaną pokazane po raz pierwszy w telewizji w Polsce. Z okazji 20. urodzin, CANAL+ pokaże oba muzyczne wydarzenia w otwartym oknie w ramach platformy nc+. Oznacza to, że będą one dostępne dla wszystkich klientów nc+, również dla tych, którzy na co dzień nie mają CANAL+ w swoich pakietach. Koncerty w kolejne niedziele, 22 i 29 marca 2015, o 21:00.



„Tony Bennett & Lady Gaga. Cheek To Cheek Live!” - niedziela, 22 marca 2015, o 21:00


Tony Bennett to legenda jazzu i popu. Lady Gaga jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych współczesnych piosenkarek. 28 lipca 2014 roku duet wystąpił w Lincoln Center w Nowym Jorku. Był to koncert promujący wspólny album „Cheek To Cheek”, który zdobył Nagrodę Grammy, a wcześniej zadebiutował na 1. miejscu listy Billboardu. Tym samym 88-letni Tony Bennett stał się najstarszym artystą, który znalazł się na czele tego zestawienia. Podczas koncertu Bennett i Lady Gaga wykonali jazzowe standardy z The Great American Songbook, które znalazły się również na płycie. „It Don’t Mean A Thing (If It Ain’t Got That Swing)”, „Sophisticated Lady”, „Lush Life” czy „Anything Goes” to tylko kilka z utworów wykonanych przez artystów. Towarzyszyła im 39-osobowa orkiestra pod batutą Jorge’a Calandrelliego oraz soliści Chris Botti na trąbce i David Mann na saksofonie tenorowym. Na scenie wystąpili także muzycy jazzowi związani z Bennettem (Mike Renzi, Gray Sargent, Harold Jones i Marshall Wood) oraz członkowie kwintetu Lady Gagi.


„Bryan Adams. In Concert” – niedziela, 29 marca 2015, o 21:00


Bryan Adams jest piosenkarzem, który sprzedał w karierze ponad 100 milionów płyt. Latem 2014 roku wystąpił w ojczystej Kanadzie, w Toronto, w Elgin and Winter Garden Theatre Centre. Koncert promował najnowszy, dwunasty album muzyka „Tracks of My Years”. Nowy krążek zawiera oryginalne utwory artysty, ale przede wszystkim jego aranżacje utworów innych wykonawców, m.in. „Any Time At All" zespołu The Beatles czy „God Only Knows” z repertuaru The Beach Boys. Podczas koncertu nie zabraknie „(Everything I Do) I Do It For You”, który od 1991 roku pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się singli w historii. Na scenie Adamsowi towarzyszyli: na gitarze prowadzącej Keith Scott, na perkusji Mickey Curry, na instrumentach klawiszowych Gary Breit, a na basie Norm Fisher.


POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

PN / 21 WRZEŚNIA / 07:45 / CANAL+ PREMIUM