Lato z włoskim kryminałem i inspirujące wspomnienie legendy wolności – lipcowe premiery serialowe w CANAL+

śr 20 czerwca 2018

Już od pierwszych dni lipca CANAL+ zapewni widzom moc serialowych emocji. Włoska produkcja twórców „Młodego papieża” oraz wstrząsająca biografia Nelsona Mandeli to premierowe hity, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników seriali.

„Cud. Tajemnica krwawych łez” („Il miracolo”) to nowa produkcja autorów serialu „Młody papież”. Kryminalną historię z włoskim rodowodem rozpoczyna nalot na kryjówkę szefa mafii, w której znaleziono statuetkę Madonny płaczącej krwawymi łzami. Choć nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tajemniczego zjawiska, jedno jest pewne – zmienia ono życie zarówno członków mafii, jak i policji, która ściga przestępczą organizację. W obsadzie znana z nominowanej do Polskich Nagród Filmowych ORŁY włoskiej produkcji „Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie” Alba Rohrwacher oraz Guido Caprino („Słodkich snów”).
Premierowe odcinki: od czwartku 5 lipca w CANAL+ oraz od soboty 7 lipca w CANAL+ SERIALEZ okazji przypadającej na 18 lipca setnej rocznicy urodzin Nelsona Mandeli, CANAL+ wyemituje miniserial o życiu legendarnego przywódcy. W tytułową rolę wcieli się nominowany do Oscara® Laurence Fishburne („Alchemik”). Wśród obsady aktorskiej znajdą się również m.in. Orlando Jones („Księga miłości”) oraz David Harewood („Tajniacy: Mniejsze zło”).

„Madiba. Życie Nelsona Mandeli” to produkcja oparta na dwóch książkach Nelsona Mandeli: „Conversations With Myself” oraz „Nelson Mandela by Himself”. W trzech odcinkach przedstawiona zostanie historia działalności młodego polityka z lat 60., czyli okresu, w którym próbował opanować polityczne zamieszki w Republice Południowej Afryki.
Premierowe odcinki: od poniedziałku 2 lipca w CANAL+ (premiera po 1 odcinku) oraz w cyklu „Maraton z miniserialem” od środy 18 lipca na antenie CANAL+ SERIALE.

Oba premierowe seriale można zobaczyć również w player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

Ponadto w lipcu w CANAL+ SERIALE widzowie będą mieli okazję zapoznać się z premierowymi odcinkami seriali: „Uprowadzona 2” („Taken 2”) w każdy poniedziałek oraz „Lucyfer 3” („Lucifer 3”) i „Zabójcza broń 2” („Lethal Weapon 2”) we wtorki. A już 24 lipca premiera nowego serialu "Gwiazdy wesela".

POLECANE

 

Supernova

CZ / 29 PAŹDZIERNIKA / 23:20 / CANAL+ FAMILY
 

Obywatel Jones

CZ / 29 PAŹDZIERNIKA / 22:50 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

SO / 31 PAŹDZIERNIKA / 22:50 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 30 PAŹDZIERNIKA / 00:20 / CANAL+ PREMIUM