Mikołajki w CANAL+ FAMILY

pn 2 grudnia 2019

Wszystkie małe i duże dzieci zapraszamy 6 grudnia 2019 na Mikołajki w CANAL+ FAMILY. Spędźcie je m.in. razem z Pszczółką Mają, misiem Paddingtonem, kotem Garfieldem oraz Bellą i Sebastianem. Zaczynamy już o 7:00 rano.Godz. 7:00 - Szukając misia
Radosna francuska komedia o ojcu, który podejmuje się zadania odnalezienia ukochanej przytulanki swojej córki. Supertata Michel angażuje do misji pracownika lotniska.

Więcej o filmie>

Godz. 8:30 - Paddington 2

Druga część przygód kultowego brytyjskiego niedźwiadka o nienagannych manierach. Miś Paddington tym razem trafi w złe towarzystwo. Problemy wydają się poważne, ponieważ niedźwiadek pomyłkowo zostaje osadzony w areszcie wśród typów spod ciemnej gwiazdy.

Więcej o filmie>

Godz. 10:10 - Książę Czaruś
Nad księciem Czarusiem krąży klątwa, wszystkie napotkane na jego drodze dziewczęta zakochują się w nim bez pamięci, a on sam woli życie singla. Jednak żeby nie stracić prawa do tronu, musi odnaleźć miłość życia.

Więcej o filmie>

Godz 12:00 - JaskiniowiecAnimacja słynnego studia Aardmana (znanego przede wszystkim z serii "Wallace i Gromit"). Historia dzielnego Duga, jaskiniowca, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu.

Więcej o filmie>

Godz. 13:30 - Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Od samego rana w ulu mówi się tylko o jednym - w pszczelej stolicy odbędą się Miodowe Igrzyska. Podekscytowana Maja marzy, aby wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy jej ula zostają pominięci i nie otrzymują zaproszenia na zawody.

Więcej o filmie>

Godz. 15:10 - Uprowadzona księżniczkaRemik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzieli, że żadne przeciwności losu nie mogą ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich błogie szczęście szybko jednak zostaje zmącone przez podstępny plan złego czarownika, który chce zdobyć nieśmiertelność i do tego planu potrzebna mu jest Miłka.

Więcej o filmie>

Godz. 16:40 - Bella i Sebastian 3Najbardziej emocjonujący rozdział przygód Belli i Sebastiana, w którym bohaterowie muszą zrobić wszystko, aby uchronić suczkę oraz szczenięta przed jej poprzednim właścicielem.

Więcej o filmie>

Godz. 18:10 - GarfieldGarfield to bez wątpienia jeden z najbardziej zarozumiałych i leniwych kotów na świecie. Razem ze swoim właścicielem, fajtłapowatym Jonem Arbuckle, zamieszkuje schludny domek na przedmieściu.

Więcej o filmie>

Godz. 19:30 - Garfield 2Druga część przygód leniwego, rudego kota rozgrywa się w Anglii, dokąd Garfield wraz ze swoim kumplem, psem Odiem, przedostają się w walizce swojego pana, Jona. Celem wyprawy jest przeszkodzenie Jonowi w oświadczeniu się pięknej pani weterynarz, Liz Wilson, która przebywa właśnie na konferencji na temat zwierząt w pewnej podlondyńskiej posiadłości.

Więcej o filmie>

Godz. 20:55 - Robin Hood: PoczątekRobin z Loxley wraca z wyprawy krzyżowej, aby odkryć, że jego majątek został splądrowany, a ukochana wyszła za mąż. Opętany żądzą zemsty postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców swojego miasta.

Więcej o filmie>

Godz. 22:50 - Zabójcze maszynyKataklizm zniszczył całą ludzką cywilizację. Tysiące lat później, w post-apokaliptycznym świecie, ludzkość w końcu dostosowała się do nowych warunków. Megamiasta przemieszczają się po Ziemi na olbrzymich platformach, niszcząc mniejsze metropolie.

Więcej o filmie>

POLECANE

 

Parasite

CZ / 4 CZERWCA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Ból i blask

WT / 2 CZERWCA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Legiony

WT / 2 CZERWCA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Maiden

CZ / 4 CZERWCA / 10:25 / CANAL+ PREMIUM