NAJNOWSZE ODCINKI "SOUTH PARKU" W CANAL+

śr 10 lutego 2010

Od 3 marca 2010 na antenę CANAL+ powracają bohaterowie kultowej serii animowanej „South Park”. Odcinki najnowszego, 13. sezonu będą nadawane w paśmie animacji dla dorosłych, w każda środę po 23:00.

CANAL+ jako pierwsza telewizja w Polsce pokaże najnowszy sezon „South Parku”. To jeden z kultowych seriali, które stacja emituje od pierwszego odcinka regularnie wprowadzając na antenę ich kolejne części. Do takich produkcji należą również m.in. „Simpsonowie”, których 21. sezon jest aktualnie nadawany w piątki o 20:10, „Przez 24 godziny”, którego 7. część jest emitowana w czwartki o 21:00 czy „Detektyw Monk”, którego 8. finałowy sezon pojawi się na antenie CANAL+ już w kwietniu.



„South Park", jedna z najbardziej skandalizujących kreskówek w historii animacji, pojawił się w 1997 roku. Przygody mieszkańców małego miasteczka w stanie Kolorado są swoistym komentarzem do bieżących wydarzeń na świecie. Bohaterowie kreskówki otwarcie rozmawiają na tematy tabu, używają całej gamy wymyślnych przekleństw i popularyzują całkowicie niepoprawne politycznie poglądy. W najnowszym 13. sezonie bohaterów czekają kolejne przygody: Cartman wyruszy do Somalii, żeby zostać piratem, Kyle zostanie opętany przez ducha Michaela Jacksona, Stan będzie próbował zapobiec zabijaniu wielorybów i delfinów przez Japończyków, Butters zajmie się stręczycielstwem, a Kenny będzie miał niewierną dziewczynę.




CANAL+ to pierwsza w Polsce płatna telewizja typu premium, a kino jest jednym z jej filarów programowych. Stacja prezentuje rocznie ponad 400 premier filmowych, których 90 procent stanowią tytuły niepokazywane wcześniej w żadnej polskiej telewizji. CANAL+ jako jedyna telewizja niezmiennie od lat gwarantuje widzom premierę filmową każdego dnia. Tak bogatą ofertę pozwoliły stworzyć umowy z czołowymi hollywoodzkimi studiami, takimi jak Universal Studios czy 20th Century Fox oraz współpraca z wieloma dystrybutorami niezależnymi. CANAL+ prezentuje pełną panoramę kina. Oprócz hollywoodzkich hitów stałe miejsce w ofercie ma kino europejskie i polskie, a także obrazy twórców z najbardziej odległych zakątków świata. CANAL+ na bieżąco śledzi także najważniejsze wydarzenia związane z kinem, takie jak wręczenie Oscarów, Złotych Globów, Noc Cezarów czy MFF w Cannes, a ponadto towarzyszy polskim twórcom na rodzimych festiwalach, będąc m.in. od wielu lat współorganizatorem najważniejszej imprezy środowiska filmowego w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.


POLECANE

 

Supernova

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:05 / CANAL+ FAMILY
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

ŚR / 7 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM