PIĘĆ NOWYCH SERIALI W CZERWCU W CANAL+

pn 20 maja 2013

W czerwcu w CANAL+ pojawi się aż 5 nowych seriali. Jedną z nowości będzie premiera telewizyjna amerykańskiej produkcji według pomysłu Kevina Williamsona „The Following”.

CANAL+ przygotował dużą niespodziankę dla miłośników seriali, zarówno tych, którzy oczekują powrotu swoich ulubionych bohaterów, jak i tych, którzy liczą na nowe historie.


CANAL+ Film
Tegoroczna produkcja stacji FOX „The Following” pojawi się w CANAL+ Film w sobotę 15 czerwca. Jest to opowieść o morderczej rywalizacji byłego agenta FBI Ryana Hardy'ego (Kevin Bacon) oraz błyskotliwego seryjnego mordercy, profesora literatury – Joe Carrolla (James Purefoy). „The Following” – serial wymyślony przez Kevina Williamsona, znanego z takich hitów, jak „Krzyk” czy „Koszmar minionego lata” - zyskał nie tylko dobre recenzje, ale też rzeszę fanów, dzięki czemu podjęto decyzję o kontynuowaniu serii.


Po zakończeniu emisji „W garniturach II”, od 27 czerwca w czwartkowym paśmie serialowym w CANAL+ Film, powróci „Kamuflaż III” i agentka Annie Walker (Piper Perabo), która w nowej sekcji CIA, pod rozkazami nowej szefowej podejmie się kolejnych tajnych misji. Sezon trzeci liczy 16 odcinków, z których każdy zawdzięcza tytuł jednej z piosenek Davida Bowie’ego.CANAL+
Od 2 czerwca, w każdą niedzielę widzowie CANAL+ będą mogli śledzić perypetie pracowników redakcji „The Girlie Show” w „Rockefeller Plaza VII”. Czas pożegnać szalonych bohaterów jednego z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych sitcomów XXI wieku, który pojawił się w Polsce na antenie CANAL+ w maju 2007 roku. Warto przypomnieć, że produkcja zebrała 17 nominacji do Złotego Globu, w tym 6 statuetek, oraz blisko 100 do nagrody Emmy.W piątek 28 czerwca na antenę CANAL+ powraca również „Mentalista V”, który pozostaje jednym z najchętniej oglądanych seriali w USA (każdy odcinek sezonu 4. gromadził średnio 13,2 miliona widzów). Tytułowy bohater, w którego wcielił się brawurowo Simon Baker, ma również w Polsce liczne grono fanów wiernych od czasu premiery pierwszego sezonu w CANAL+ w 2009 roku.CANAL+ Film2
W każdy poniedziałek od 3 czerwca CANAL+ Film2 będzie gościł bohaterów kryminalnego serialu fantasy „Grimm II”, w którym detektyw wydziału zabójstw w Portland Nick Burkhardt – w tej roli David Giuntoli – nadal próbuje chronić ludzi przed potworami rodem z baśni i starych ksiąg. Serial odniósł ogromny sukces na świecie - licencję zakupiły telewizje z blisko 50 krajów, a biorąc pod uwagę fakt, że każdy epizod 2. sezonu w USA przyciągał średnio około 4,66 miliona widzów, podjęto decyzję o kontynuowaniu produkcji. Trzecia seria rusza w NBC w styczniu 2014 roku.Ponadto w czerwcu będą kontynuowane takie produkcje, jak: „GO ON” w czwartkowe wieczory w CANAL+ Film, „Dexter VII” w piątki w CANAL+ oraz „Shameless II” we wtorki w CANAL+ Film.


POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

PN / 21 WRZEŚNIA / 07:45 / CANAL+ PREMIUM