Serial BELFER Wydarzeniem Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku

śr 8 lutego 2017

Serial kryminalny produkcji CANAL+ „Belfer” zdobył tytuł „Wydarzenia Roku 2016” w tegorocznych Bestsellerach Empiku. Zwycięzcę wyłoniono w internetowym głosowaniu.„Wydarzenie Roku” to jedna z nagród przyznawana w ramach plebiscytu Bestsellery Empiku. O prestiżowy tytuł walczą wskazane przez Kapitułę wyróżniające się zjawiska kultury. W tym roku po raz pierwszy zwycięzcę wyłoniono za pośrednictwem internetowego głosowania.

Nagrodę „Wydarzenie Roku 2016” zdobyła produkcja CANAL+ „Belfer”. Serial kryminalny w reż. Łukasza Palkowskiego („Bogowie”) pokonał tym samym „Clashes” Moniki Brodki, film „Ostatnia rodzina” (reż. Jan P. Matuszyński), książkę „Harry Potter i przeklęte dziecko” oraz spektakl „Tristan i Izolda” Mariusza Trelińskiego w Metropolitan Opera w Nowym Jorku.

https://www.youtube.com/watch?v=jXBVLy8a59U

Serial „Belfer” otrzymał nagrodę w kategorii „Wydarzenie Roku 2016”! To było dla nas wszystkich: obsady, twórców, producentów, a szczególnie pracowników nc+ wydarzenie, którym zajmowaliśmy się przez wiele miesięcy. Najważniejszy jest dla nas głos naszych abonentów, którzy z zapartym tchem śledzili każdy odcinek serialu. Dziękuję, że jesteście z nami. Dzięki wam otrzymaliśmy tę nagrodę. Już teraz zapraszam na premierę drugiego sezonu serialu „Belfer” na antenie CANAL+ - skomentowała zdobycie statuetki Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor ds. Komunikacji i PR w nc+.

Uroczysta gala Bestsellery Empiku odbyła się 7 lutego w ATM Studio w Warszawie i była transmitowana na żywo w TVN.

POLECANE

 

Parasite

CZ / 4 CZERWCA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Ból i blask

WT / 2 CZERWCA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Legiony

PN / 1 CZERWCA / 01:05 / CANAL+ SERIALE
 

Maiden

CZ / 4 CZERWCA / 10:25 / CANAL+ PREMIUM