SERIALE „BEZKARNI II” ORAZ „W GARNITURACH” OD 23 LUTEGO W CANAL+

pn 6 lutego 2012

23 lutego w CANAL+ startuje drugi sezon wyprodukowanego przez CANAL+ serialu „Bezkarni II” (Braquo II) oraz pokazywany premierowo w Polsce serial prawniczy „W garniturach” (Suits). Obie produkcje będą emitowane w stałym czwartkowym pasmie serialowym CANAL+.

Bohaterowie produkowanego przez CANAL+ serialu sensacyjnego „Bezkarni” powracają na antenę CANAL+ 23 lutego. Kolejne odcinki liczącego 8 części drugiego sezonu będą pokazywane w każdy czwartek około 22:30, bezpośrednio po nowym, pokazywanym premierowo w Polsce serialu prawniczym „W garniturach”. Odcinek pilotażowy osadzonej w świecie najlepszych i najdroższych nowojorskich prawników serii „W garniturach” zostanie pokazany 23 lutego o 21:00. Od 1 marca w każdy czwartek stacja będzie pokazywała po dwa odcinki produkcji.


„W garniturach” (Suits) to pełen lekkości i wdzięku serial o prawnikach, którego bohaterami są pracownicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Trafia do niej przypadkiem, wbrew przepisom młody chłopak, który nie ma co prawda stosownego dyplomu, ale posiada fotograficzną pamięć, a więc wiedzę i oczytanie absolwenta wydziału prawa na Harvardzie, a do tego mądrość życiową ulicznego oszusta. Pod opieką wirtuoza palestry Harveya Spectera uczestniczy w życiu kancelarii, stając się jednocześnie częścią konfliktów i intryg wewnątrz firmy. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Gabriel Macht jako Harvey Spector, Patrick J. Adams jako Mike Ross oraz Gina Torres w roli szefowej kancelarii Jessiki Pearson. Za produkcję stworzonego przez Aarona Korsha serialu jest odpowiedzialny Doug Liman, znany z takich tytułów, jak „Kamuflaż”, trylogia „Bourne’a”, „Pan i Pani Smith” czy „Życie na fali” oraz David Bartis (serial „Kamuflaż”, „Życie na fali”, „Skok”).


„Bezkarni II” (Braquo II) to kontynuacja losów czwórki niepokornych funkcjonariuszy paryskiej policji kryminalnej, którzy próbując oczyścić z zarzutów swojego komendanta przekraczają granice prawa i wplątują się w walkę na śmierć i życie z jednej strony z kryminalistami, z drugiej z IGS, zwaną policją policji. W drugim sezonie dla Eddy’ego Caplana i jego grupy nadszedł czas rozliczeń. W ramach rehabilitacji dostają zadanie inwigilacji grupy zwanej „Niewidzialnymi” (Les Invisibles), odpowiedzialnej za zabójstwa i kradzież 400 kilogramów złota. Wyprodukowany przez CANAL+ France serial rozmachem realizacyjnym, a co za tym idzie nakładami finansowymi dorównuje wysokobudżetowym filmom pełnometrażowym. Atutem serii jest szybkie tempo akcji i podkreślający je montaż, cechy charakterystyczne dla kina, w którym specjalizuje się pomysłodawca serialu i autor scenariusza pierwszej jego części Olivier Marchal („Tajniak”, „36”, „MR 73”). W obsadzie znalazł się m.in. Jean-Hugues Anglade („Królowa Margot”), Nicolas Duvauchelle („Les corps impatients”) i Karole Rocher („Stella”).


POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

ND / 27 WRZEŚNIA / 15:10 / CANAL+ FAMILY