SERWIS INTERNETOWY CANAL+ NOMINOWANY DO PRESTIŻOWEJ NAGRODY WEBSTAR

cz 17 listopada 2011

Serwis internetowy CANAL+ został nominowany do nagrody Webstar Internautów w 6. edycji konkursu Webstarfestival

„Ufamy, że widzowie i sympatycy naszej stacji licznie odwiedzający stronę www.canalplus.pl, oddadzą głos na nasz serwis i tym samym docenią naszą innowacyjność” – mówi Grzegorz Pawłowicz, Dyrektor Marketingu Abonenckiego spółki CANAL+ Cyfrowy. Na serwis CANAL+ można głosować wysyłając SMS-a o treści WSF.W2404 pod numer 7268.


W wyniku preselekcji zgłoszeń dokonanej przez Akademię Internetową, strona www.canalplus.pl znalazła się wśród czterech serwisów nominowanych w kategorii „Wiadomości i media”.


Serwis CANAL+ to jedyne w swoim rodzaju obszerne źródło informacji na temat filmu i sportu. Na stronie znajdują się liczne materiały wideo, m.in. trailery najlepszych filmów i nagrania z autorskich magazynów stacji. Fani piłki nożnej mogą śledzić tu blogi dziennikarzy sportowych m.in. Marcina Rosłonia, Rafała Dębińskiego, Rafała Nahornego i Tomasza Lipińskiego, a także wśród innych treści multimedialnych zobaczyć m.in. ekskluzywne skróty meczów ligi angielskiej. Amatorzy dobrego kina znajdą tu blogi filmowe, prowadzone przez Jacka Rakowieckiego, redaktora naczelnego miesięcznika „Film" i Małgorzaty Sadowskiej, dziennikarki i recenzentki filmowej. Aktualizowana codziennie sekcja newsów ze świata filmu i sportu, a także prowadzone w ramach serwisu fora internetowe pozwalają być na bieżąco wszystkim fanom dobrego kina oraz kibicom polskiego i zagranicznego sportu. Serwis CANAL+ należy do grupy serwisów CANAL+ Cyfrowego, wśród których znajdują się również korporacyjny serwis spółki, strony platformy CYFRA+ i serwisy produkowanych przez spółkę kanałów tematycznych: ale kino+, PLANETE+, kuchni+, DOMO+, teleTOON+ i HYPER+.


Webstarfestival to prowadzony już od 6 lat konkurs, promujący najlepsze polskie strony www i reklamy internetowe. Konkurs nadzoruje Akademia Internetowa - grono profesjonalistów, składające się z laureatów dotychczasowych edycji Webstarfestival, przedstawicieli firm branży internetowej, mediów, przemysłu reklamowego, ludzi kultury i biznesu. W ramach Webstarfestivalu, kapituła konkursu (Akademia Internetowa) i Internauci przyznają niezależnie nagrody w 27 kategoriach. Serwisy internetowe oceniane są ze względu na zawartość, funkcjonalność, grafikę, strukturę, innowacyjność i prezencję wizerunkową.


POLECANE

 

Parasite

CZ / 4 CZERWCA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Ból i blask

ŚR / 27 MAJA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Legiony

ND / 31 MAJA / 21:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Maiden

ŚR / 27 MAJA / 21:50 / CANAL+ DOKUMENT