SZCZĘSNY, SMOKOWSKI I TWAROWSKI TWARZAMI NOWEJ KAMPANII CANAL+

cz 28 lipca 2011

Rusza wizerunkowa kampania reklamowa wspierająca pozycjonowanie CANAL+ jako kanału z najlepszą ofertą sportową na rynku. Komunikacja odwołująca się do startu rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy wykorzystuje wizerunek uznanych komentatorów stacji - Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego. A twarzą kampanii promującej najsilniejsze ligi europejskie w CANAL+ jest polski bramkarz Arsenalu Londyn – Wojciech Szczęsny.

CANAL+ wygrał 100% praw telewizyjnych do najważniejszych polskich rozgrywek piłkarskich – T-Mobile Ekstraklasy, które startują w piątek, 29 lipca. Wszystkie mecze, na żywo i w HD obejrzą wyłącznie abonenci CANAL+. Podobnie jak relacje z meczów najlepszych lig europejskich: angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A i francuskiej Ligue1, które CANAL+ oferuje na bazie wieloletnich umów licencyjnych na wyłączność.Kampania promująca jedyną tak ekskluzywną ofertę sportową premium, prowadzona będzie dwutorowo i obejmie działania 360°, w tym komunikację radiową, telewizyjną, internetową oraz prasę i outdoor.100% T-Mobile Ekstraklasy

W kampanii radiowej wykorzystane zostaną dwie wersje spotów radiowych z udziałem komentatorów CANAL+. Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski wystąpią również w spocie telewizyjnym, który będzie emitowany w drugiej połowie sierpnia w największych stacjach ogólnopolskich.

Najsilniejsze ligi europejskie

Kampania z udziałem Wojciecha Szczęsnego rozpocznie się w sierpniu i obejmie reklamę telewizyjną wspartą komunikacją radiową i działaniami w Internecie obejmującymi m.in. największe portale, a także specjalną akcję w serwisie społecznościowym Facebook, na profilu www.facebook.com/canalplussport. Kreację kampanii przygotowała agencja Change Integrated. Media zaplanował dom mediowy ZenithOptimedia Group.

TOMASZ SMOKOWSKI (ur. 1973)

Dziennikarz i komentator piłkarski CANAL+ od początku działalności stacji w Polsce. Jego specjalnością są ligi polska i francuska. Wspólnie z Andrzejem Twarowskim prowadzi niedzielny program Liga+ Extra. Przygotowuje również magazyn Sport+. Czterokrotnie wybierany Najlepszym Komentatorem Telewizyjnym przez piłkarzy Ekstraklasy, nagrodzony statuetką Demes w kategorii Osobowość Mediów, a także laureat Drugiej Nagrody w kategorii reportażu sportowego na prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Filmów Sportowych w Mediolanie za film własnego autorstwa „W Kadrze – Korea 2002”. Smokowski biega także amatorsko w maratonach, lubi boks i tenis.

ANDRZEJ TWAROWSKI (ur. 1971)

Dziennikarz i komentator piłkarski CANAL+ od 1996 roku. Specjalista od ligi angielskiej i polskiej. Wspólnie z Tomaszem Smokowskim prowadzi niedzielny program Liga+ Extra. Pracę dziennikarską zaczynał w redakcjach Expressu Wieczornego i Gazety Wyborczej. Jego sportowymi wzorami są Alan Shearer, Tomasz Gollob i Jose Mourinho.

WOJCIECH SZCZĘSNY

21-letni bramkarz Arsenalu Londyn i reprezentacji Polski. Jeden z najbardziej uzdolnionych młodych piłkarzy w Europie i jedna z polskich nadziei na Euro 2012. Wychowanek warszawskich szkółek piłkarskich – Agrykoli i Legii. Syn byłego bramkarza reprezentacji Polski i wielu polskich klubów – Macieja Szczęsnego.


POLECANE

 

Supernova

SO / 26 WRZEŚNIA / 20:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

ND / 27 WRZEŚNIA / 21:35 / CANAL+ FILM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM