Trwają zdjęcia do nowego serialu CANAL+ zatytułowanego "Klangor"

wt 28 stycznia 2020

W obsadzie m.in. Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski i Maciej Musiał. Serial reżyseruje Łukasz Kośmicki.


"Klangor" to thriller kryminalny, którego scenariusz, autorstwa Kacpra Wysockiego, a oparty na pomyśle Tomasza Kamińskiego powstał w ramach CANAL+ SERIES LAB - pierwszej edycji cyklicznych warsztatów przeznaczonych dla twórców filmowych, scenarzystów i reżyserów.

„Klangor” dosłownie oznacza krzyk żurawi zwiastujący nadejście wiosny, symbol nadziei. Nie możemy na razie zdradzać nic więcej, ale to wielowątkowa historia ze świetnie napisanymi postaciami.– mówi Łukasz Dzięcioł, Opus TV, producent kreatywny serialu. - Od początku angażuje widza i silnie oddziałuje na emocje. Bez wątpienia atutem tej produkcji będą też wybitni aktorzy, których do udziału w niej przekonał zaskakujący scenariusz.

Zdjęcia do produkcji będą trwały do końca kwietnia 2020 roku. Serial otrzymał wsparcie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach systemu finansowania produkcji audiowizualnej tzw. "zachęt".

POLECANE

 

Król złodziei

SO / 15 SIERPNIA / 21:10 / CANAL+ FAMILY
 

Maiden

CZ / 13 SIERPNIA / 06:05 / CANAL+ PREMIUM