UMOWA CANAL+ POLSKA Z PARAMOUNT

pt 9 października 1998

Po EUROSPORT (umowa została podpisana 28 września br.), CANAL+Polska podpisał długoterminową umowę na wyłączność z Paramount. Umowa ta zawiera opcję umożliwiającą tworzenie kanałów tematycznych dla potrzeb platformy cyfrowej.

Lew Rywin prezes CANAL+ Polska ogłosił we wtorek podczas odbywających się w Cannes targów telewizyjnych MIPCOM 1998, że została podpisana długoterminowa umowa na wyłączność z Paramount. Umowa obejmuje prawa do korzystania z szerokiej oferty programów, w tym - do emisji filmów fabularnych i telewizyjnych, klasycznych i najnowszych, wśród których znajdą się takie hity jak np. "Mission: Impossible", "The Saint", "Primal Fear", "Jade" i "Escape from L.A".


Część umowy dotyczy możliwości tworzenia kanałów tematycznych dla potrzeb platformy cyfrowej CANAL+Polska, która zostanie uruchomiona pod koniec tego miesiąca.


Lew Rywin powiedział: "Umowa z Paramount to kolejny milowy krok w rozwoju CANAL+Polska, który zawsze starał się oferować swoim abonentom filmy najwyższej jakości, w tym - międzynarodowe i rodzime produkcje. Jestem zachwycony, że Paramount wybrał CANAL+ do rozpowszechniania swoich produktów w Polsce. Jego chęć udziału w tworzeniu silnej polskiej platformy cyfrowej jest znaczącym krokiem dla przyszłości."


Jack Waterman Prezes Paramount Worldwide Pay Television powiedział: "Z przyjemnością przyłączymy się do CANAL+ w jego dążeniu do oferowania polskim widzom tego, co najlepsze w płatnej telewizji."


Paramount Worldwide Pay Television jest filią Paramount Television Group. należącego do Viacom Inc.

POLECANE

 

Supernova

PT / 25 WRZEŚNIA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Obywatel Jones

ŚR / 30 WRZEŚNIA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

John Wick 3

PT / 25 WRZEŚNIA / 22:30 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM