Kategoria: film

Walentynki 2019 z gwiazdami w CANAL+

śr 6 lutego 2019

Walentynki to wyjątkowy dzień w roku, w którym ludzie zatrzymują się w codziennym zgiełku, aby nacieszyć się tym, co w życiu najważniejsze – miłością. CANAL+ przedłuża ten magiczny okres i przez trzy kolejne dni proponuje swoim widzom premierowe filmy, w których miłość gra główną rolę.


Podatek od miłości

Dla tych, którzy święta zakochanych nie wyobrażają sobie bez komedii romantycznej, CANAL+ przygotowało telewizyjną premierę przeboju kinowego minionego roku – "Podatek od miłości". Dobrze przyjęty pełnometrażowy debiut Bartłomieja Ignaciuka pokazuje, że od nienawiści do miłości jest całkiem blisko...
PREMIERA: CANAL+, czwartek 14 lutego, 21:00

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Propozycją na kolejny dzień jest film "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" ("Loving Pablo") z laureatami Oscara® Javierem Bardemem ("To nie jest kraj dla starych ludzi") i Penélope Cruz ("Vicky Cristina Barcelona") w rolach głównych. Jeden z najbardziej cenionych hiszpańskich filmowców, Fernando León de Aranoa, w swym najnowszym dziele oddaje głos wieloletniej kochance Pabla Escobara, Virginii Vallejo. Jak pałająca do narkobossa szaloną miłością niezależna kobieta, gwiazda kolumbijskich mediów, radziła sobie w brutalnym obliczem ukochanego?
PREMIERA: CANAL+, piętek 15 lutego, 21:00

Jej twarz

Jej twarz
Javiera Bardema widzowie zobaczą również dzień później w filmie "Jej twarz" ("The Last Face"). Partnerować mu będą Charlize Theron ("Monster", "Mad Max: Na drodze gniewu") w głównej roli żeńskiej oraz Adèle Exarchopoulos ("Życie Adeli – rozdział 1 i 2") i Jean Reno ("Leon zawodowiec"). Jest to brawurowy film dwukrotnego laureata Oscara® Seana Penna ("11.09.01", "Wszystko za życie"), w którym gorący romans dwójki lekarzy wybucha w Liberii pogrążonej w nieludzkiej, krwawej wojnie.

Miguel Leon (Javier Bardem) pracuje jako lekarz w odległych krańcach świata, w państwach. Mężczyzna każdego dnia ogląda przerażające obrazy wojny, jednak wciąż wierzy w sens swojej walki. W Liberii spotyka doktor Wren Petersen (Charlize Theron), szefową międzynarodowej organizacji humanitarnej. Fascynacja szybko zmienia się w namiętny romans, który każe im obojgu zweryfikować wszystko co wiedzą o życiu, świecie i o sobie samych.
Premiera: CANAL+, sobota 16 lutego, 21:00

POLECANE

 

Supernova

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:05 / CANAL+ FAMILY
 

Obywatel Jones

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 23:00 / CANAL+ 4K
 

John Wick 3

ŚR / 7 PAŹDZIERNIKA / 21:00 / CANAL+ PREMIUM
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM