WIĘCEJ SERIALI W CANAL+

wt 29 marca 2011


Od 21 kwietna 2011 czwartkowe pasmo seriali w CANAL+ zostaje wydłużone. W każdy czwartek od 21:00 będą łącznie nadawane trzy premierowe odcinki: dwa pierwszego serialu oraz jeden epizod innej produkcji. Jako pierwszy w nowej formule zostanie pokazany finałowy sezon „Przez 24 godziny”.

W czwartek 21 kwietnia, wraz z premierą „Przez 24 godziny VIII”, ulega wydłużeniu stałe pasmo serialowe w CANAL+. W każdy czwartek będą teraz prezentowane po 2 premierowe odcinki pierwszego serialu (jako pierwszy będzie to „Przez 24 godziny VIII”) oraz jeden epizod drugiej produkcji. Aktualnie jest to „Caprica”, po zakończeniu której 26 maja na antenę powrócą bohaterowie „Rockefeller Plaza 30” w najnowszym, 5. już sezonie serii.

„Prowadzone wśród abonentów CANAL+ badania wykazują, że produkcje serialowe mają stałą i lojalną widownię. Dlatego postanowiliśmy przeznaczyć więcej czasu na ten właśnie gatunek” – uzasadnia Beata Ryczkowska, Dyrektor Wykonawcza Pionu Programowego spółki CANAL+ Cyfrowy.

Niezmienne pozostaje sobotnie pasmo seriali kryminalnych i detektywistycznych, w którym po zakończeniu pierwszej części „The Event – Zdarzenie” pojawi się 9 kwietnia nowa produkcja „Kamuflaż”. Zmianie nie ulegają także cykliczne spotkania z seriami dokumentalnymi w soboty o 14:00 (obecnie nadawany jest cykl „Bohaterowie futbolu”). Również miłośnicy animacji, a w szczególności anime nadal mogą liczyć na cotygodniowe spotkania z tym gatunkiem w środy ok. 23:00 (aktualnie „Sengoku Basara”, a od 27 kwietnia „Sengoku Basara II”).


POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

PN / 21 WRZEŚNIA / 07:45 / CANAL+ PREMIUM