WIELKA MIŁOŚĆ, KTÓRA NIESIE NADZIEJĘ - „GWIAZD NASZYCH WINA” TYLKO W CANAL+

pt 24 lipca 2015

Gwiazdy cyklu „Niezgodna” Shailene Woodley i Ansel Elgort występują w ekranizacji bestsellerowej powieści Johna Greena.

Obraz o miłości nastolatków chorych na raka zdobył siedem Teen Choice Awards oraz po trzy MTV Movie Awards i Young Hollywood Awards. „Gwiazd naszych wina” po raz pierwszy w telewizji w niedzielę, 9 sierpnia, o 21:30 tylko w CANAL+.


Hazel (Shailene Woodley) i Gus (Ansel Elgort) poznają się na grupie wsparcia dla chorych na raka. Ona od pięciu lat walczy z nowotworem tarczycy. Każdy dzień jest dla niej wygraną na loterii. On - były koszykarz, któremu amputowano nogę - cieszy się z ostatnich badań, które potwierdziły remisję nowotworu. Gus zakochuje się w Hazel i wytrwale walczy o to, by dziewczyna spojrzała na siebie inaczej, niż przez pryzmat nieuchronnej śmierci. Odnajduje jej ulubionego pisarza Petera van Houtena (Willem Dafoe) aby zaaranżować ich spotkanie w Amsterdamie.


Wzruszający romans w reżyserii Josha Boone'a jest ekranizacją powieści Johna Greena. Jest on aktualnie jednym z najbardziej poczytnych twórcą literatury młodzieżowej. Pierwowzorem Hazel była chora na raka tarczycy Esther Earl, z którą pisarz zaprzyjaźnił się w 2009 roku. Scenariusz film przygotowali Scott Neustadter i Michael H. Weber, autorzy takich przebojów, jak „500 dni miłości” czy „Cudowne tu i teraz”. W głównych bohaterów wcieliła się para przyjaciół spoza planu - Shailene Woodley i Ansel Elgort. Młode gwiazdy kina znane są głównie z filmowego cyklu „Niezgodna”, którego pierwsza część jest obecnie pokazywana przez CANAL+. W obsadzie – oprócz wspomnianego Willema Dafoe – widzowie zobaczą Laurę Dern w roli nadopiekuńczej matki Hazel oraz Sama Trammella (serial „Czysta krew”).


Wzruszająca opowieść o miłości chorych na raka nastolatków zdobyła ogromne uznanie wśród młodej widowni. Film pobił rekord ilości biletów kupionych jeszcze przed premierą, zarabiając w sumie ponad 307 mln dolarów (przy budżecie 12 mln). Zdobył również m.in. siedem Teen Choice Awards, trzy Young Hollywood Awards i taką samą liczbę MTV Movie Awards.


POLECANE

 

Jojo Rabbit

SO / 26 WRZEŚNIA / 18:10 / CANAL+ PREMIUM
 

Sługi wojny

SO / 19 WRZEŚNIA / 02:00 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

ND / 20 WRZEŚNIA / 10:15 / CANAL+ PREMIUM