WRZESIEŃ W CANAL+

wt 16 sierpnia 2011

We wrześniu na antenę CANAL+ powracają długo oczekiwani „Simpsonowie” w najnowszym XXII sezonie.

Premierowe odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku o 19:30. CANAL+ pokazuje najnowsze sezony słynnej kreskówki jako pierwsza telewizja w Polsce. Stacja rozpoczęła emisję „Simpsonów” od pierwszego odcinka w 2007 roku. Pokazała w całości i bez cenzury 21 części, a teraz wprowadza sezon 22., w którym twórcy znów bezlitośnie kpią z popkultury, ulubieńców publiczności, wydarzeń politycznych i szanowanych aktywistów społecznych.


WYDARZENIA 3D
Począwszy od czerwca, w każdym miesiącu CANAL+ zaprasza na WYDARZENIE 3D, czyli premiery filmów w technice stereoskopowej. Produkcje są nadawane w paśmie CANAL+ 3D, na 28. kanale CYFRY+. Dotychczas widzowie mogli obejrzeć „Ocean przygód 3D”, „Piłę 3D” i „Step Up 3D”, a w piątek, 16 września zobaczą „Piranię 3D” trójwymiarowy remake „Piranii” w reżyserii Alexandre’a Aja z Elisabeth Shue w roli policjantki, stającej na czele zaatakowanych plażowiczów.


FILMY
Pośród premier filmowych września warto polecić takie tytuły, jak: „Robin Hood” Ridleya Scotta z Russellem Crowem i Cate Blanchett (premiera: 24 września), „Niezniszczalni” film w reżyserii Sylvestra Stallone’a z gwiazdorską obsadą, m.in. Jasonem Stathamem, Jetem Li, Dolphem Lundgrenem i Mickeyem Rourke (premiera: 10 września), „Green Zone” Paula Greengrassa z Mattem Damonem (premiera: 17 września), animacja „Disco Robaczki” (premiera: 4 września), „Bazyl. Człowiek z kulą w głowie” Jeana-Pierre’a Jeuneta (premiera: 18 września), „Miłość w Seattle” z Jennifer Aniston i Aaronem Eckhartem (premiera: 25 września) czy „Darwin. Miłość i ewolucja” z Jennifer Connelly i Paulem Bettany (premiera: 30 września).


WIECZORY SPECJALNE
W sobotę, 3 września CANAL+ przygotował WIECZÓR SPECJALNY: PARA DO ZADAŃ SPECJALNYCH, którego premierą będzie komedia sensacyjna Shawna Levy’ego ze Stevem Carellem i Tiną Fey „Nocna randka”. Wieczór uzupełni „Pan i pani Kiler” z Katherine Heigl i Ashtonem Kutcherem.


SERIALE
Poza wspomnianymi „Simpsonami XXII”, którzy będą emitowani od 1 września w dni powszednie o 19:30, w środę 7 września, w wieczornym paśmie animacji dla dorosłych w CANAL+ pojawi się nowa, wręcz nowatorska produkcja animowana „Okropni Amerykanie" (Ugly Americans). Ponadto, w sobotę, 17 września na antenę powraca 2. część serialu science fiction „Eureka IV".


DOKUMENTY
We wrześniu po wakacyjnej przerwie na antenę CANAL+ powraca poniedziałkowe pasmo dokumentu, w którym będzie można zobaczyć takie premierowe tytuły, jak: „Roberto Saviano - w cieniu śmierci” (premiera: 5 września), "Tajne akta wojny w Iraku” (premiera: 12 września), „To ja, gdy nie żyłem” (premiera: 19 września), „Pierwszy film” (premiera: 26 września). Ponadto, w piątek 9 września stacja pokaże dokument pełnometrażowy „Niewierni wśród Talibów”.


POLECANE

 

Król złodziei

SO / 8 SIERPNIA / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Maiden

ND / 9 SIERPNIA / 13:30 / CANAL+ DOKUMENT