Kategoria: seriale

"Zasada przyjemności", "Pisarze. Serial na krótko" i "Sanktuarium Zła" - nowe seriale w czerwcu w CANAL+

śr 29 maja 2019

W czerwcu CANAL+ przygotował dla fanów seriali całą gamę atrakcji. Na widzów czeka międzynarodowa koprodukcja kryminalna „Zasada przyjemności”, mini-serial „Pisarze” z Maciejem Stuhrem i Magdaleną Cielecką, a także thriller psychologiczny prosto ze Szwecji „Sanktuarium Zła”.SANKTUARIUM ZŁA


Akcja „Sanktuarium Zła”, serialu sensacyjnego od producentów „Millenium”, rozgrywa się w Alpach. Główne bohaterki to pochodzące ze Szwecji, rozdzielone w przeszłości, identyczne bliźniaczki Siri i Helena. Ich relacje od zawsze były skomplikowane. Gdy Helena dostaje zaproszenie od Siri, by odwiedziła ją w sanatorium, w którym mieszka, kobieta w pierwszej chwili jest niechętna. Jednak przekonuje ją wizja wakacji w pięknej dolinie Alp Wysokich.

Po kilku dniach Siri informuje Helenę, że ma do załatwienia ważną sprawę. Prosi siostrę o zastępstwo, lecz ta, mimo zauroczenia pensjonatem, odmawia. Wkrótce Siri znika. Pozostawiona sama sobie Helena zaczyna rozumieć, że jej siostra szybko nie wróci…

PREMIERA: 6 czerwca, godz. 21:00 w CANAL+

Więcej o serialu na TUTAJ.

PISARZE. SERIAL NA KRÓTKO


„Pisarze. Serial na krótko”, to seria kilkuminutowych odcinków, z których każdy opowiada zupełnie inną, podsyconą wysokiej próby humorem, historię. Scenariusze do każdego z czterech odcinków pierwszego sezonu napisali cenieni i wybitni pisarze: Krzysztof Varga, Jakub Żulczyk, Dorota Masłowska i Katarzyna Nosowska.

PREMIERA: 8 czerwca o 20:45 w CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD

Odwiedź stronę "Pisarze. Serial na krótko" TUTAJ.

ZASADA PRZYJEMNOŚCI


„Zasada przyjemności” to pierwsza tak duża międzynarodowa koprodukcja krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Oryginalna produkcja CANAL+ zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze.

PREMIERA: 9 czerwca o 21:00 w CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD. W dniu premiery 4 pierwsze odcinki serialu będą dostępne w nc+go oraz nc+ GO TV.

Więcej o serialu „Zasada przyjemności” można znaleźć TUTAJ.

POLECANE

 

Sługi wojny

PN / 28 WRZEŚNIA / 01:35 / CANAL+ 4K
 

Tajni i fajni

ND / 27 WRZEŚNIA / 15:10 / CANAL+ FAMILY
 

Godzina oczyszczenia

PT / 2 PAŹDZIERNIKA / 00:10 / CANAL+ PREMIUM