ARTYKUŁY

19.12.2018
CANAL+ wita nowy rok ośmioma premierowymi produkcjami. Na ekranie trzymające w napięciu thrillery – „Złe psy” w reżyserii laureata Oscara® Bobby’ego Moresco i „Dron” z Seanem Beanem w głównej roli oraz przezabawne komedie – kontynuacja kanadyjskiego hitu „Straż wiejska 2”, film o marzeniach udaremnionych przez bank „Jak rozbić bank” oraz wyjątkowo trafiający w gusta polskiej widowni komediodramat „Jutro będziemy szczęśliwi”. Ponadto, dla młodszych widzów druga część animacji „Gang Wiewióra 2”, a dla starszych horror „Podwodna pułapka”. Dodatkowo, dla wszystkich fanów hollywoodzkich kasowych produkcji ze zjawiskowymi efektami specjalnymi – „Pacific Rim: Rebelia”. Wszystkie filmowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
05.12.2018
W grudniu CANAL+ przedstawi widzom najgorętsze aktorskie nazwiska Hollywood i najoryginalniejszych współczesnych twórców.
22.11.2018
W grudniu CANAL+ przygotowało telewizyjne premiery największych kinowych przebojów tego roku: "Więzień labiryntu", "Suburbicon", "Kształt wody", "Nowe oblicze Greya".
20.11.2018
Niedawno zagrał w hollywoodzkiej produkcji u „wielkiego” Tarantino. Teraz śladami innych uznanych twórców światowego kina zwiedza europejskie lokacje, które stanowiły tło dla wielu znanych filmów. Pojedzie do miejsca narodzin najsłynniejszej włoskiej familii, gdzie swoje pierwsze kroki stawiał Vito Corleone. Odwiedzi śródziemnomorskie Hollywood, gdzie odegrały się bitwy Hektora z Achillesem czy starcia Scottowskiego Gladiatora. Pokaże malownicze tereny i budynki z „Atlasu chmur” czy urokliwe zakątki Barcelony, po których przechadzały się Vicky i Cristina. Rafał Zawierucha po raz drugi wciela się w rolę prowadzącego program „Europa filmowa”. Premiera drugiego sezonu już 9 grudnia o godz. 13:30 na antenie CANAL+ DISCOVERY.
07.11.2018
Ekipa nowego programu CANAL+ DISCOVERY "Tajemnice wraków Bałtyku" poszukuje odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, dotyczących katastrof na bliskich nam wodach. Premierowe odcinki serii już od 7 listopada.
02.11.2018
W listopadowym cyklu premiery uhonorowanych prestiżowymi nagrodami filmów „Czas mroku” i „Donbas”. Po raz pierwszy w telewizji tylko w CANAL+.
 

WYSZUKIWARKA AKTUALNOŚCI

wpisz szukaną frazę