\"13 Reasons Why\" z nowym zwiastunem

\"13 Reasons Why\" z nowym zwiastunem
ZOBACZ GALERIĘ \"13 Reasons Why\" z nowym zwiastunem

\"13 Reasons Why\" z nowym zwiastunem

W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu \"13 Reasons Why\" Netfliksa, którego producentką wykonawczą jest Selena Gomez.

Przypomnijmy, że serial jest ekranizacją popularnej powieści młodzieżowej Jaya Ashera znanej w Polsce pod tytułem \"Trzynaście powodów\". Po powrocie ze szkoły Clay Jensen (Dylan Minnette) znajduje pod drzwiami domu paczkę. Wewnątrz są kasety, które nagrała Hannah (Katherine Langford), koleżanka z klasy. Dziewczyna dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Nagrania zawierają trzynaście powodów, które popchnęły ją do tego kroku. Clay jest jednym z nich.

Zwiastun, który obejrzeć można na YouTube, odnosi się do głównych wątków produkcji. Przedstawia również różne punkty widzenia bohaterów na sprawę śmierci Hannah. Zdaje się, że nie przez wszystkich była lubiana. Prawda jednak ma w końcu wyjść na jaw.

Za realizację i scenariusz \"13 Reasons Why\" odpowiada Brian Yorkey, laureat Pulitzera. Wśród reżyserów znalazł się Tom McCarthy (\"Spotlight\").

W produkcji grają również Kate Walsh, Brain D\'Arcy James, Derek Luke, Brandon Flynn, Justin Prentice, Alisha Boe, Christian Navarro i Tommy Dorfman.

\"13 Reasons Why\" ma składać się z 13 odcinków. Premiera zaplanowana została na 31 marca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej