44 piosenki w filmie "Baby Driver"

44 piosenki w filmie "Baby Driver"
ZOBACZ GALERIĘ 44 piosenki w filmie "Baby Driver"

44 piosenki w filmie "Baby Driver"

Na kilka dni przede premierą filmu "Baby Driver" można zapoznać się z wszystkimi piosenkami, które wypełniają napędzaną muzyką produkcję.

Na soundtracku znalazło się 30 utworów, ale w samym obrazie jest ich ponad 40. Serwis ThePlaylist.net przygotował pełne zestawienie wszystkich numerów z obrazu "Baby Driver". Lista, na której są nagrania Run The Jewels, T. Rex, Becja, R.E.M. czy premierowe Sky Ferreiry i Danger Mouse'a, znajduje się tutaj.

Bohaterem "Baby Driver" jest przestępca o ksywce Baby (w tej roli Ansel Elgort), którą otrzymał z uwagi na młody wygląd. Specjalizuje się on w prowadzeniu aut i zapewnieniu ucieczki po napadach na bank.

Kevin Spacey wciela się w kryminalnego bossa, Doca. Wśród ludzi pracujących dla niego znajdują się rozrywkowy Buddy (Jon Hamm), jego dziewczyna Darling (Eiza Gonzalez), a także impulsywny Bats (Jamie Foxx) i podejrzliwy Griff (Jon Bernthal). Ponadto Lily James gra ukochaną głównego bohatera, Deborah a Sky Ferreira jego matkę. Trailer znajduje się pod tym adresem.

Edgar Wright wyreżyserował film, a także jest autorem scenariusza. Premierę, również w Polsce, wyznaczono na 7 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej