50 Cent niezadowolony z nominacji do Złotych Globów

50 Cent jest głęboko rozczarowany, iż jego serial "Power" nie otrzymał nominacji do Złotych Globów. Raper zagroził, że odejdzie z cyklu.

Głównym bohaterem produkcji "Power" jest James "Ghost" St. Patrick (w tej roli Omari Hardwick), zamożny właściciel nocnego klubu. Ghost prowadzi podwójne życie i kiedy nie ma go w klubie, rządzi nowojorskim światem narkotyków.

W serialu występują także Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora, Andy Bean, Adam Huss oraz sam 50 Cent, który jest również producentem cyklu, który choć ma dobrą oglądalność, najwyraźniej nie zdobył uznania zagranicznych dziennikarzy przyznających nominacje do Złotych Globów.

Hiphopowy twórca dał upust swemu rozgoryczeniu na Instagramie. - Rozumiem, że "Power" to nie flagowy serial stacji, ale mamy najwyższe notowania - napisał. - Dobrze znam swoją publiczność. Kończę z promowaniem serialu ponad to, do czego zobowiązałem się w kontrakcie. W czwartym sezonie Kanan (w tej roli 50 Cent) musi umrzeć. Mam inne rzeczy do roboty.

Projekt powstaje dla stacji Starz.

50 Cent to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem. Debiut 50 Centa, "Get Rich or Die Tryin'" (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album - "The Massacre" (2005) - 5 razy. Największe hity Amerykanina to "In da Club", "Candy Shop" czy "Just a Lil Bit".

Oficjalny muzyczny dorobek 50 Centa zamyka płyta "Animal Ambition" z czerwca 2014 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej