Aaron Eckhart porzuca prezydenturę

Aaron Eckhart porzuca prezydenturę
ZOBACZ GALERIĘ Aaron Eckhart porzuca prezydenturę

Aaron Eckhart porzuca prezydenturę

Aaron Eckhart nie wróci już do roli prezydenta USA.

Aktor wcielił się w sprawiedliwego, mężnego i energicznego przywódcę Stanów Zjednoczonych w dwóch filmach sensacyjnych "Olimp w ogniu" oraz "Londyn w ogniu". Trwają przygotowania do realizacji kolejnej części, która będzie nosić tytuł "Angel Has Fallen".

Wiadomo już, że w roli niezwykle sprawnego agenta Secret Service, Mike'a Banninga, zobaczymy ponownie Gerarda Butlera. Nie dołączy do niego jednak Aaron Eckhart. Aktor enigmatycznie wyjawił, że "prezydent jest teraz na emeryturze".

Przypomnijmy, że "Angel Has Fallen" opowie o kolejnym zamachu na prezydenta USA. Akcja filmu rozegra się w Waszyngtonie. Pod kryptonimem Angel kryć się będzie samolot Air Force One.

Nad scenariuszem pracują Creighton Rothenberger i Katrin Benedikt. Reżyser zostanie dopiero zatrudniony. Zdjęcia powinny wystartować w pierwszej połowie 2017 roku.

Ostatnimi filmami w dorobku Aarona Eckharta są "Bleed for This" oraz "Sully".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej