Aaron Eckhart wśród Romanowów

Aaron Eckhart wśród Romanowów
ZOBACZ GALERIĘ Aaron Eckhart wśród Romanowów

Aaron Eckhart wśród Romanowów

Do obsady "The Romanoffs", nowego serialu Matthew Weinera ("Mad Men"), dołączył Aaron Eckhart.

Na razie nie ujawniono w kogo aktor się wcieli. Wiadomo jednak, że na planie spotka się z Isabelle Huppert, Christiną Hendricks, Johnem Slatterym, Jackiem Hustonem, Amandą Peet oraz Marthe Keller ("Marathon Man"). Istnieje szansa, że wkrótce wśród aktorów znajdzie się również Jon Hamm.

Przypomnijmy, że "The Romanoffs" ma być utrzymany w formule antologii. Składać się będzie z ośmiu godzinnych odcinków. Bohaterami będą ludzie przekonani, że są potomkami rodu Romanowów. Akcja ma rozgrywać się współcześnie w różnych miejscach na całym świecie.

Weiner zapowiada, że w swoim dziele nie będzie przyglądał się rosyjskiej historii, a raczej ludzkiej potrzebie odnalezienia własnych korzeni.

Razem ze scenarzystą pracować będą producenci wykonawczy "Mad Menów" Semi Chellas oraz Andre i Maria Jacquemettonowie. Wspierać ich będzie zespół scenopisarski. W realizację zaangażowany będzie także producent "Mad Menów" - Blake McCormick.

Weiner będzie odpowiedzialny nie tylko za historię, ale prawdopodobnie stanie również za kamerą jako reżyser. Ekipa będzie wędrować po świecie. Budżet wyniesie około 50 milionów dolarów.

Za produkcję serialu odpowiadają The Weinstein Company i Amazon Studios. Światowa premiera odbędzie się w serwisie Amazon Prime Video.

Aarona Eckharta mogliśmy ostatnio oglądać w filmach "Londyn w ogniu" i "Sully".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej