Adele rusza na podbój Hollywood

Adele najwyraźniej chce spróbować sił w kinie. Wokalistka wystąpi w filmie Xaviera Dolana - "The Death and Life of John F. Donovan".

Już wcześniej media donosiły, iż reżyser chce ją zaangażować i najwyraźniej się udało. Gwiazda otrzymała niewielką rolę i zagra u boku Natalie Portman, Kita Haringtona czy Susan Sarandon. Angielka będzie kręcić swoje sceny w przerwach między koncertami.

- Adele nie chce być pełnoetatową aktorką, ale spodobała jej się praca z Dolanem, więc pomyślała, że mogłaby spróbować wystąpić na dużym akranie.

Artyści pracowali wcześniej przy klipie do przeboju piosenkarki, "Hello". Wideo można obejrzeć pod tym adresem. Numer promuje album "25", który ukazał się w listopadzie 2015 roku.

Obraz "The Death and Life of John F. Donovan" będzie pierwszą anglojęzyczną produkcją Kanadyjczyka. Sam twórca określa pomysł "satyrą bardziej dramatyczną niż humorystyczną".

Głównym bohaterem będzie amerykański gwiazdor (Kit Harington), który zasłynął rolą superbohatera. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy niewinna korespondencja z 11-letnim dzieckiem z Wielkiej Brytanii, zostaje źle zinterpretowana przez pozbawioną skrupułów dziennikarkę działu plotkarskiego (Jessica Chastain).

Poza Haringtonem i Chastain twórca wcześniej do udziału w filmie zaprosił m.in. takie gwiazdy, jak Susan Sarandon, Kathy Bates, Taylor Kitsch, Michael Gambon, Bella Thorne, Emily Hampshire, Chris Zylka i Natalie Portman.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej