Adrien Brody w "Peaky Blinders"

Adrien Brody w "Peaky Blinders"
ZOBACZ GALERIĘ Adrien Brody w "Peaky Blinders"

Adrien Brody w "Peaky Blinders"

Laureat Oscara Adrien Brody zasilił obsadę czwartego sezonu serialu "Peaky Blinders".

Na razie nie wiadomo, kogo zagra Brody, ale scenarzysta Steven Knight zapewnia, że napisał rolę właśnie z myślą o nim. - Jestem pewien, że będzie wspaniały w świecie "Peaky Blinders" - zapewnia twórca.

Akcja nadchodzącej odsłony zacznie się w wigilię Bożego Narodzenia. Thomas Shelby (Cillian Murphy) otrzymuje tajemniczy list i zdaje sobie sprawę, że Peaky Blinders grozi zagłada.

Obecnie trwają zdjęcia w Liverpoolu. Tom Hardy wróci jako Alfie Solomons, ponadto na ekranie znów pojawią się Helen McCrory, Paul Anderson, Joe Cole, Sophie Rundle, Finn Cole, Aimee-Ffion Edwards, Kate Phillips, Natasha O'Keefe i Packy Lee.

Przypomnijmy, że "Peaky Blinders" to epicki dramat gangsterski, osadzony w latach 20. XX wieku w powojennym Birmingham. Serial zasłynął z inspirującego połączenia kina gangsterskiego w kostiumie i współczesnej muzyki. Na ścieżce dźwiękowej można usłyszeć m.in. utwory Davida Bowiego, który był wielkim fanem serialu, a także Nicka Cave'a czy PJ Harvey.

Bohaterami są członkowie rodziny Shelby, która po I wojnie światowej kieruje Peaky Blinders - jedną z najsilniejszych i najbardziej bezwzględnych grup przestępczych w Anglii. Gangiem rządzi Thomas Shelby (Cillian Murphy), który rozwija sieć legalnych interesów. Z czasem Peaky Blinders rozszerzają swoje wpływy na południe Anglii, a zwłaszcza Londyn.

Adrien Brody, znany z "Pianisty", ostatnio zagrał w filmie "Tajemnice Manhattanu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej