Afromental z Agnieszką Więdłochą namawia do latania

Afromental z Agnieszką Więdłochą namawia do latania
ZOBACZ GALERIĘ Afromental z Agnieszką Więdłochą namawia do latania

Afromental z Agnieszką Więdłochą namawia do latania

"Zaufaj" to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała do filmu "Kobieta sukcesu". Komedia romantyczna z Agnieszką Więdłochą w roli głównej w kinach już 8 marca.

Na planie teledysku zespół Afromental dał dynamiczny, rockowy występ. Muzykom towarzyszyły aktorki, które zagrały główne role w filmie: Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa oraz Paulina Gałązka.

- Praca przy filmie to zawsze ciekawe przedsięwzięcie. Na szczęście mamy z Afromental w tej materii już spore doświadczenie, więc wszystko poszło sprawnie - mówią członkowie zespołu Afromental. - Najmocniej jednak cieszy nas to, że rock'n roll wraca do kin. W teorii komedia romantyczna i rock'n roll to niezły mezalians, w praktyce zaś wychodzi odwrotnie i cieszymy się, że mogliśmy dorzucić naszą czarną Afro-cegiełkę do filmu jednocześnie wypuszczając w świat nowy numer "Zaufaj".

Piosenka, w której refrenie słyszymy słowa "zaufaj sobie i leć", doskonale oddaje rozterki, z jakimi borykają się bohaterki filmu.

- Myślę, że Mańka to takie lustrzane odbicie kobiet w moim wieku, kobiet które są w pogoni - mówi Agnieszka Więdłocha. - Nie za karierą, bo Mańce nie potrzeba więcej sukcesów, pieniędzy ani lepszych stanowisk. Ona chce po prostu, żeby wszystko było na tip-top, żeby było idealnie. Cały czas chce się sprawdzać i cały czas musi sobie coś udowadniać. Myślę, że takich dziewczyn i takich kobiet jest bardzo dużo.

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość? "Kobieta sukcesu" to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze.

W filmie "Kobieta sukcesu" na ekranie zobaczymy Agnieszkę Więdłoche, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz gościnnie, w nietypowej odsłonie, Tomasz Oświeciński.

Ostatnie wydawnictwo Afromental to "Mental House" z listopada 2014 roku.OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej