Agata Kulesza pijana za kierownicą

Agata Kulesza pijana za kierownicą
ZOBACZ GALERIĘ Agata Kulesza pijana za kierownicą

Agata Kulesza pijana za kierownicą

W sieci pojawił się kolejny fragment nowego filmu Kingi Dębskiej, "Zabawa zabawa".

Czy warszawskiej prokuratorce wszystko ujdzie na sucho? Po zakrapianej alkoholem imprezie kobieta siada pijana za kółkiem i próbuje prowadzić samochód. Jej brawura może doprowadzić do katastrofy. A równocześnie mocno rozbawić widzów. Kinga Dębska, reżyserka filmu, doskonale odnajduje się w takich właśnie nieoczywistych rozwiązaniach fabularnych.

- Wciąż szukam swojego języka. Mam słabość do tragikomedii, lubię przełamywać dramat i patos żartem - mówi reżyserka. - A w kinie taka zmiana tonacji sprawia, że opowieść staje się bardziej wartka, płynna.

"Zabawa zabawa" to trzy przeplatające się historie kobiet, będących w różnych fazach uzależnienia, opowiedziane w charakterystycznym stylu Dębskiej, która - jak mało kto - potrafi dotrzeć do serc widzów, tworząc kino terapeutyczne, pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów. Poruszające i zabawne zarazem.

"Zabawa zabawa" w kinach od 4 stycznia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej