Aidan Quinn i Rutger Hauer w samochodowym Detroit

Aidan Quinn i Rutger Hauer dołączyli do obsady nowego serialu stacji ABC, "Prince of Motor City".

Akcja filmu rozgrywać będzie się w świecie potentantów przemysłu samochodowego z Detroit. Fabuła skoncentruje się na Billym Hamiltonie, młodym profesorze Harvardu, który zmuszony jest powrócić do rodzinnego Detroit, aby przejąć po zmarłym ojcu zakład samochodowy. W produkcji znajdzie się miejsce dla nawiązań do szekspirowskiego "Hamleta".

Quinn wcieli się w postać Charliego Hamiltona, wujka Billy'ego, który od wielu lat żył w cieniu swojego brata. Hauer zagra zmarłego ojca głównego bohatera, który powraca na Ziemię jako duch.

W projekcie wystąpią także Piper Perabo, Andie MacDowell, Sharon Lawrence, John Carroll Lynch, Warren Christie oraz Morris Chestnut.

Aidan Quinn zakończył niedawno pracę na planie komedii "Wild Child". Jeszcze w tym roku film pojawi się w amerykańskich kinach.

Filmografię Rutgera Hauera zamyka rola w produkcji "Magic Flute Diaries".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej