Aktor i piosenkarz Justin Timberlake został pisarzem

Aktor i piosenkarz Justin Timberlake został pisarzem
ZOBACZ GALERIĘ Aktor i piosenkarz Justin Timberlake został pisarzem

Aktor i piosenkarz Justin Timberlake został pisarzem

Człowiek renesansu Justin Timberlake właśnie został pisarzem.

Justin Timberlake oznajmił właśnie, że napisał książkę, która jest zbiorem "anegdot, refleksji i obserwacji o życiu i pracy artysty".

Książka pod tytułem "Hindsight & All The Things I Can't See In Front Of Me" trafi do księgarń 30 października nakładem HarperCollins.

Poza przemyśleniami Justina Timberlake'a w publikacji znajda się "setki zdjęć z prywatnego archiwum muzyka od wczesnej młodości aż do czasów współczesnych"

W pisaniu wokalistę wspomagała Sandra Bark, która ma na koncie książki Kat Von D oraz Cameron Diaz.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Album, "Man of the Woods", miał premierę 2 lutego 2018 roku.

Justin Timberlake w ostatnich latach angażuje się też w przedsięwzięcia aktorskie. Wkrótce pojawi się na planie filmu "Spinning Gold", którego bohaterem będzie Neil Bogart, twórca Casablanca Records.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej