Aktor z serialu "Trzynaście powodów" założył zespół

Aktor z serialu "Trzynaście powodów" założył zespół
ZOBACZ GALERIĘ Aktor z serialu "Trzynaście powodów" założył zespół

Aktor z serialu "Trzynaście powodów" założył zespół

Dylan Minnette, odtwórca roli Claya z produkcji "Trzynaście powodów" założył zespół. Do sieci trafił właśnie klip kapeli Wallows.

Wallows to nowa grupa na amerykańskiej scenie muzycznej, w skład której wchodzą znany z serialu "Trzynaście powodów" Dylan Minnette, aktor i muzyk Braeden Lemasters ("Sześć stóp pod ziemią", "Doktor House") oraz Cole Preston.

Młodzi Amerykanie zaprezentowali właśnie klip do utworu "Pictures Of Girls" zapowiadający nadchodzącą EP-kę "Spring". Materiał został nagrany z laureatem Grammy, producentem Johnem Congletonem (m.in. Kimbra, Erykah Badu, Swans, The Roots, Sigur Ros).

Zdjęcia odbyły się w Atwater Village oraz na przedmieściach Los Angeles. W założeniu filmik ma oddawać osobowości chłopaków z przedmieścia, jakimi w rzeczywistości są Braeden, Cole i Dylan. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Muzycy Wallows wcześniej występowali pod szyldami The Feaver i The Narwhals (wtedy w składzie był jeszcze Zack Mendenhall). Do tej pory piosenkami grupy, które na zyskały największą popularność, były "Bleeding Man", "Pleaser" i "Uncomfortable".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej