Al Pacino gra w szubienicę przy dźwiękach "House of the Rising Sun"

Al Pacino gra w szubienicę przy dźwiękach "House of the Rising Sun"
ZOBACZ GALERIĘ Al Pacino gra w szubienicę przy dźwiękach "House of the Rising Sun"

Al Pacino gra w szubienicę przy dźwiękach "House of the Rising Sun"

Al Pacino po raz kolejny w swojej karierze portretuje zgorzkniałego gliniarza. Tym razem będzie ścigał seryjnego zabójcę w thrillerze "Hangman".

Tytułowy wisielec (hangman) to ksywka seryjnego zabójcy, który wiesza swoje ofiary, ale także zabawia się z policjantami grą w szubienicę (po angielsku gra także nosi nazwę hangman). Odgadnięcie słów może zaprowadzić na trop zabójcy. Przebiegłego złoczyńcę ścigają Ray Archer (Al Pacino), detektyw z wydziału zabójstw, który niejedno ma na sumieniu. Pomaga mu młody Will Ruiney (Karl Urban), specjalista od seryjnych morderców. Panowie do pomocy będą mieli dziennikarkę Christi Davies (Brittany Snow).

Zwiastun produkcji, w którym wybrzmiewa klasyk "House of the Rising Sun" można zobaczyć poniżej.Za reżyserię odpowiada Johnny Martin. Film trafi do kin i od razu na platformy VOD w grudniu 2017 roku.

77-letni Al Pacino pracuje z Martinem Scorsese na planie filmu "The Irishman". Towarzyszą mu Robert De Niro, Joe Pesci i Anna Paquin.
Tagi: Al Pacino

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej