Al Pacino i Robert De Niro znów razem na ekranie

Al Pacino i Robert De Niro po raz drugi w karierze spotykają się na planie obrazu "Righteous Kill". Tym razem jednak przebywają ze sobą na ekranie znacznie dłużej niż w pamiętnej "Gorączce".

Rooster (Pacino) i Turk (De Niro) weterani policyjnego fachu prowadzą dochodzenie w sprawie tajemniczych morderstw w Nowym Jorku. Problem polega na tym, że zabójca wybiera ofiary spośród kryminalistów, których nasi bohaterowie nie mają specjalnej ochoty żałować. Wiele wskazuje na to, że mordercą może być także... policjant.

Obok Ala Pacino i Roberta De Niro w filmie grają Carla Gugino, John Leguizamo, Donnie Wahlberg, Brian Dennehy oraz 50 Cent. Za reżyserię odpowiada Jon Avnet. Film trafi do kin w USA 12 września a zwiastun produkcji można obejrzeć na tej stronie.


OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej