Alan Alda w najdłuższej podróży

Alan Alda dołączył do obsady filmu "The Longest Ride", będącego adaptacją książki "Najdłuższa podróż" Nicholasa Sparksa.

Bohaterami powieści są dwie pary, które mają ze sobą niewiele wspólnego, i które są oddzielone wiekiem i doświadczeniem.

Robertson zagra Sophię Danko, studentkę college'u, która zakochuje się w Luke'u Collinsie, młodym kowboju. Sportretuje go Scott Eastwood. Kolejnym bohaterem obrazu będzie 91-letni Ira, który bierze udział w wypadku samochodowym. To właśnie jego sportretuje Alan Alda. W trakcie agonii mężczyzna wspomina miłość swojego życia. Oona Chaplin zagra młodszą wersję żony Iry, Ruth, która przetrwała II wojnę światową i wraz z ukochanym kolekcjonowała malarstwo. Jack Huston wcieli się w młodszą wersję Iry.

Adaptację reżyseruje George Tillman Jr. Premiera filmu planowana jest na 3 kwietnia 2015 roku.

Alana Aldę ostatnio można było podziwiać w serialu "Czarna lista".
Tagi: Alan Alda

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej