Alan Cumming chce uwolnić szympansa

Alan Cumming chce uwolnić szympansa
ZOBACZ GALERIĘ Alan Cumming chce uwolnić szympansa

Alan Cumming chce uwolnić szympansa

Alan Cumming razem z walczącą o prawa zwierząt organizacją PETA domagają się uwolnienia szympansa znanego z komedii "Kumpel" ("Buddy").

Zwierzak, który partnerował aktorowi w filmie z 1997 roku, jest podobno trzymany w niesanitarnych warunkach, w placówce w Missouri. - Serce mi pękło, kiedy dowiedziałem się, że Tonka od 10 lat żyje w tej brudnej klatce - czytamy w oświadczeniu Cumming. - PETA ma moje pełne wsparcie i razem zrobimy wszystko, by uwolnić jego i inne zwierzęta z tych zapyziałych warunków.

Do sądu w Los Angeles wpłynął już pozew przeciwko Missouri Primate Foundation. Fundacja z kolei wcześniej sama złożyła pozew o zniesławienie przeciwko organizacji PETA.

Alan Cumming znany jest z filmu "Golden Eye" czy serialu "Żona idealna".

Tonka, który ma około 22 lat, wystąpił w produkcjach "George prosto z drzewa", "Babe - świnka z klasą" czy właśnie "Kumpel".
Tagi: Alan Cumming

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej