Alan Cumming chce uwolnić szympansa

Alan Cumming chce uwolnić szympansa
ZOBACZ GALERIĘ Alan Cumming chce uwolnić szympansa

Alan Cumming chce uwolnić szympansa

Alan Cumming razem z walczącą o prawa zwierząt organizacją PETA domagają się uwolnienia szympansa znanego z komedii "Kumpel" ("Buddy").

Zwierzak, który partnerował aktorowi w filmie z 1997 roku, jest podobno trzymany w niesanitarnych warunkach, w placówce w Missouri. - Serce mi pękło, kiedy dowiedziałem się, że Tonka od 10 lat żyje w tej brudnej klatce - czytamy w oświadczeniu Cumming. - PETA ma moje pełne wsparcie i razem zrobimy wszystko, by uwolnić jego i inne zwierzęta z tych zapyziałych warunków.

Do sądu w Los Angeles wpłynął już pozew przeciwko Missouri Primate Foundation. Fundacja z kolei wcześniej sama złożyła pozew o zniesławienie przeciwko organizacji PETA.

Alan Cumming znany jest z filmu "Golden Eye" czy serialu "Żona idealna".

Tonka, który ma około 22 lat, wystąpił w produkcjach "George prosto z drzewa", "Babe - świnka z klasą" czy właśnie "Kumpel".
Tagi: Alan Cumming

OSTATNIE

17.09.2019
W sieci pojawił się fragment filmu "Ad Astra" z Bradem Pittem w roli głównej. więcej
17.09.2019
Issa Rae zajmie się produkcją nowej wersji filmu "Desperatki". więcej
17.09.2019
Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędą się przedpremierowe pokazy obrazu "(Nie)znajomi", a także spotkanie z twórcami. Tymczasem Dawid Podsiadło, który jest jednym z koproducentów "(Nie)znajomych", zaprasza do obejrzenia wideo z - jak to ujął - największym spojlerem wszech czasów. więcej
17.09.2019
Aktorka i piosenkarka Mandy Moore opublikowała pierwszą nową piosenkę od 10 lat. więcej
17.09.2019
W sieci pojawił się trailer serialu Netfliksa "Życie z samym sobą" ("Living With Yourself") z Paulem Ruddem w podwójnej roli głównej. więcej