Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"

Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"
ZOBACZ GALERIĘ Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"

Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Framing John DeLorean", którego bohaterem jest twórca samochodu z "Powrotu do przyszłości".

Znany z "Powrotu do przyszłości" wehikuł czasu to tak naprawdę sportowy samochód DeLorean DMC-12, znany powszechnie jako DeLorean, gdyż było to jedyne auto produkowane przez firmę Johna DeLoreana. Urodzony w 1925 roku mężczyzna przez wiele lat pracował w General Motors. Po odejściu z firmy John DeLorean założył własne przedsiębiorstwo z myślą produkcji sportowych aut. Udało mu się skierować do seryjnej produkcji tylko jeden projekt - DeLorean DMC-12. Po dwóch latach firma zbankrutowała, co było tylko początkiem nieszczęść DeLoreana. Wkrótce mężczyzna został aresztowany przez FBI pod zarzutem handlu narkotykami.

DeLorean DMC-12 wpisał się na stałe do historii kina za sprawą "Powrotu do przyszłości" z 1985 roku. Sam John DeLorean podziękował reżyserowi filmu Robertowi Zemeckisowi za uwiecznienie samochodu w produkcji z Michaelem J. Foksem.

"Framing John DeLorean" to połączenie filmu biograficznego i dokumentalnego. W części fabularnej w roli głównej jako John DeLorean występuje Alec Baldwin. Jego żonę gra Morena Baccarin. W filmie grają także Josh Charles, Dean Winters, Michael Rispoli, Jason Jones, Dana Ashbrook, Josh Cooke oraz Sean Cullen. Zareżyserię odpowiadają Don Argott oraz Sheena M. Joyce.

Do kin w USA film trafi 7 czerwca.

Tagi: Alec Baldwin

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej