Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"

Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"
ZOBACZ GALERIĘ Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"

Alec Baldwin jeździ samochodem z "Powrotu do przyszłości"

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Framing John DeLorean", którego bohaterem jest twórca samochodu z "Powrotu do przyszłości".

Znany z "Powrotu do przyszłości" wehikuł czasu to tak naprawdę sportowy samochód DeLorean DMC-12, znany powszechnie jako DeLorean, gdyż było to jedyne auto produkowane przez firmę Johna DeLoreana. Urodzony w 1925 roku mężczyzna przez wiele lat pracował w General Motors. Po odejściu z firmy John DeLorean założył własne przedsiębiorstwo z myślą produkcji sportowych aut. Udało mu się skierować do seryjnej produkcji tylko jeden projekt - DeLorean DMC-12. Po dwóch latach firma zbankrutowała, co było tylko początkiem nieszczęść DeLoreana. Wkrótce mężczyzna został aresztowany przez FBI pod zarzutem handlu narkotykami.

DeLorean DMC-12 wpisał się na stałe do historii kina za sprawą "Powrotu do przyszłości" z 1985 roku. Sam John DeLorean podziękował reżyserowi filmu Robertowi Zemeckisowi za uwiecznienie samochodu w produkcji z Michaelem J. Foksem.

"Framing John DeLorean" to połączenie filmu biograficznego i dokumentalnego. W części fabularnej w roli głównej jako John DeLorean występuje Alec Baldwin. Jego żonę gra Morena Baccarin. W filmie grają także Josh Charles, Dean Winters, Michael Rispoli, Jason Jones, Dana Ashbrook, Josh Cooke oraz Sean Cullen. Zareżyserię odpowiadają Don Argott oraz Sheena M. Joyce.

Do kin w USA film trafi 7 czerwca.

Tagi: Alec Baldwin

OSTATNIE

14.09.2019
Amanda Seyfried zagra w horrorze Netfliksa "Things Heard & Seen". więcej
14.09.2019
James Gunn ogłosił pełną obsadę w kontynuacji filmu "Legion samobójców" ("The Suicide Squad"). więcej
13.09.2019
Hayley Atwell zagra w siódmej i ósmej części filmu "Mission: Impossible 7". więcej
13.09.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu HBO "Watchmen". więcej
13.09.2019
Drake zaprezentował kompozycję z serialu "Top Boy". więcej