Alec Baldwin nie zajmie się decyzjami prezydenta Busha

Alec Baldwin zrezygnował z udziału w filmie "Shock and Awe".

Bohaterami obrazu będą dziennikarze z wydawnictwa Knight-Ridder badający zasadność decyzji administracji prezydenta Busha, w czasie której w 2003 roku doszło do inwazji na Irak.

Za kamerą staje Rob Reiner. W produkcji zagrają Woody Harrelson, Tommy Lee Jones, James Mardsen, Milla Jovovich, Jessica Biel, Richard Schiff i Luke Tennie. Zabraknie natomiast Aleca Baldwina, który miał wcielić się w wydawcę dziennikarzy z Knight-Ridder, Johna Walcotta. Aktor zrezygnował z powodów finansowych i czasowych.

Za kamerą staje Rob Reiner. Scenariusz napisał Joey Hartson.

Alec Baldwin znany jest z filmów "Sok z żuka", "Infiltracja" czy "Polowanie na Czerwony Październik" oraz sitcomu "Rockefeller Plaza 30". Gwiazdora ostatnio można oglądać w obrazie "Wstrząs", a także jako Donalda Trumpa w satyrycznym programie "Saturday Night Live". Ponadto użyczył głosu w animacji "The Boss Baby".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej