Alex Pettyfer gejem u Lee Danielsa

Alex Pettyfer zagra bohatera akcji w nowym filmie Lee Danielsa. Nie będzie to jednak stereotypowa postać.

Daniels poinformował, że jego obraz będzie niczym "Mr. & Mrs. Smith" dla gejów, co oznacza, że w głównych rolach wystąpią dwaj przystojni panowie.

- Alex Pettyfer jest do schrupania, czyż nie? - pyta retorycznie Lee Daniels. - Jest atrakcyjny w ten niesamowity sposób... Uwielbiam go. W roli drugiego bohatera obsadzimy czarnoskórego aktora, więc będziemy mieli do czynienia z romansem międzyrasowym.
Reżyser dodał także, że o orientacji seksualnej obu panów dowiemy się dopiero pod koniec filmu, choć tym zdaniem w zasadzie ujawnił już najważniejszy zwrot akcji.

Dla Lee Danielsa i Aleksa Pettyfera nie będzie to pierwszy wspólny projekt. Aktor wystąpił w nowym dziele reżysera, dramacie "Lokaj", który 26 grudnia zagości w polskich kinach.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej