Alexander Payne odkłada testament sędziego

Alexander Payne zaprzeczył, jakoby film "The Judge's Will" miał być jego kolejnym projektem.

Wczoraj media poinformowały, że Payne prowadzi rozmowy w sprawie reżyserii adaptacji artykułu, jaki Ruth Prawer Jhabvala napisała dla "New Yorkera".

- Owszem, parę miesięcy temu nabyłem prawa do ekranizacji tej pięknej historii, ale dlaczego nagle wczoraj wszyscy zaczęli o tym pisać? Nie mam pojęcia - oznajmił Payne. - Kolega pokazał mi wiadomość z internetu, w której ktoś informuje, że ponoć prowadzę negocjacje w sprawie reżyserii. Nie, nie prowadzę! Nie wiem jeszcze, jaki będzie mój kolejny krok. Tak, kupiłem prawa do tego artykułu, bo pomyślałem, że to dobry materiał, ale nie wiem, kiedy zajmę się jego ekranizacją. Przecież najpierw muszę mieć scenariusz!

Przypomnijmy, że "The Judge's Will" przedstawia prawdziwą historię sędziego z Delhi, który w ostatnich chwilach życia sporządza testament. Młodsza żona sędziego, Bombay, odkrywa, że choć żyła z mężem pod jednym dachem, nie wiedziała o nim wszystkiego. Mężczyzna pragnie przekazać swój dobytek nie tylko najbliższej rodzinie, ale i niewykształconej kochance, z którą romansował w ukryciu.

Payne promuje obecnie swój nowy film, dramat "Nebraska", który typowany jest na jednego z faworytów do Oscara. Reżyser ma na koncie także przeboje "Spadkobiercy" i "Bezdroża".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej